Co mam robić w życiu? – nagranie

“Co mam robić w życiu?” to pytanie, które ciągle wracało, dopominało się, wołało o uwagę, wołało o kontakt, o zatrzymanie się przy nim, więc stawiłam się i zwołałam krąg. Każdy z uczestników w swoim domu, pod swoim kocem, przy płomieniu ulubionej świecy, a ja w swoim fotelu i przy świecy trzymającej naszą wspólną przestrzeń.

To nie było spotkanie w formie “5 kroków do…” Owszem, przyjrzeliśmy się pewnym aspektom, padły pytania, ale nie po to, by na szybko, z głowy i powierzchownie odpowiedzieć sobie na nie, lecz zatrzymywaliśmy się na tyle, by zabrały głębiej, do ciała, do serca, by poruszyły, by skontaktowały z tym, co czekało na uhonorowanie i przejawienie się w świecie.

Jeśli masz poczucie, że w Twoim życiu dobiega końca czas działania z głowy, z tego, co się opłaca, ale nie warto, z tego, co wypada, ale dusi, jeśli czujesz, że to Cię nie zbliża, lecz oddala od siebie, nie karmi, lecz wewnętrznie głodzi, jeśli coraz bardziej pragniesz żyć życiem spójnym z Twoim wnętrzem, napędzanym Twoją Esencją, to zapraszam Cię do nagrania z tego kręgu.

Dzielę się w nim tym, co pomoże Tobie zatrzymywać się w biegu i słyszeć, coraz wyraźniej słyszeć to, czego pragnie Twoje serce, to co jest prawdziwie Twoje. Nie będę Cię łudzić, że zmiana będzie natychmiastowa, nie, ponieważ przestawienie się na głos serca wymaga refleksji, gotowości, zgody, podjęcia ryzyka i poświęcenia czasu przebudowy potrzebnego na odpięcie się od pewnych struktur i połączenie się z wewnętrznym prowadzeniem. No właśnie – wewnętrzne prowadzenie. Nie zewnętrzne, nie oparte wyłącznie na logice, nie wyłącznie z głowy, lecz z wewnątrz, ze środka, z trzewi, z serca. To wielka różnica, która wymaga procesu. Procesu zatrzymywania się, uświadamiania sobie i czucia siebie.

Pokażę Tobie jak zacząć przestawiać zwrotnice na te spójne z Twoją Esencją. Doświadczysz w sobie dwóch światów – tego bardzo namacalnego, fizycznego, cielesnego i tego, który jest niewidzialny, a który każdego dnia pompuje w Ciebie energię życiową. Oba te światy spotykają się w Tobie z każdym biciem serca i z każdym oddechem. Łącząc je świadomie w sobie stajemy stopniowo na swoich dwóch nogach i możemy iść w świat po swojemu i w zgodzie z sobą.

To, co odkryjesz może Cię zaskoczyć, może też wystraszyć, bo będzie wymagało Twojej odwagi, by pójść w nowe, a być może utwierdzi Cię w tym, co już i tak podskórnie czujesz. A może będzie dziurką od klucza, przez którą zajrzysz i w bezpiecznym dystansie przyjrzysz się temu, gdzie tak naprawdę Życie Cię woła.

Ten krąg jest spotkaniem Ciał i Dusz, spotkaniem tego, co w nas ludzkie i tego, co w nas boskie. Spotkaniem Ciebie z Tobą i spotkaniem Ciebie z tymi, którzy mówią językiem bliskim Twojemu Dziecku Wewnętrznemu i Twojej Duszy.

Jeśli zdecydujesz się zasiąść do nagrania, proszę obserwuj swoje sny, obserwuj sytuacje w swoim życiu, to na kogo, na co trafiasz. Nie analizuj, po prostu zauważaj i spisuj w pamiętniku. To wszystko ułoży się w całość.

Ten krąg jest odpowiedzią na wołanie serc, które poczułam w polu i odpowiedzią na pragnienie mojego serca. Energia, która nas prowadzi stworzyła go. Poczuj ją… i sprawdź czy woła Ciebie…

Krąg odbył się w lutym 2022 roku i składał się z dwóch spotkań. Dostępne z niego nagranie również zawiera dwie części: część I trwa 2 godziny i 25 minut, część II trwa 3 godziny i 10 minut. Nagranie  jest zarówno w formacie video jak i audio. Zakupując je otrzymujesz je na zawsze. Cena to 350 zł.

W celu zakupienia nagrania napisz do Grzegorza na adres e-mail: gszpilka7@gmail.com
Jeśli mieszkasz za granicą i wolisz dokonać płatności w Euro, proszę napisz o tym w mailu.

Regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując zakupu znajduje się tutaj:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników warsztatów online, które prowadziłam jak i osób, które skorzystały z ich nagrań: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

Zalecenia
Zanim zasiądziesz do nagrania daj sobie czas, by wsłuchać się w to jaki przedmiot chce być razem z Tobą w trakcie tej podróży wewnętrznej i szukania odpowiedzi na pytanie – Co mam robić w życiu? To może być cokolwiek, coś co masz już w domu, coś przyniesione z natury, po prostu poczujesz, że masz to mieć ze sobą. Nie analizuj tego, nie oceniaj, to nie musi mieć sensu dla głowy, po prostu zaufaj.

W trakcie odsłuchiwania miej przy sobie notes lub pamiętnik i coś do pisania. Nagranie jest wypełnione pytaniami do autorefleksji, zachęcam Cię, by się przy nich zatrzymać, wsłuchać, a następnie odpowiedzi przelać na papier. Nagranie zawiera również procesy grupowe i indywidualne oraz medytacje, które mogą wiele uświadomić i skontaktować z tym, co było pochowane, słuchaj więc w swoim tempie i jeśli trzeba rób przerwy i wracaj do nagrania po jakimś czasie.

Zasiadając do nagrania zadbaj o zaciszne miejsce dla siebie, gdzie nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać, zadbaj o fizyczną wygodę, przygotuj koc, poduszkę, kubek z ulubioną herbatą. 

I miej też ze sobą świecę. Zapalaliśmy je wszyscy razem, w tym samym czasie, rozpoczynając krąg. Dołącz do niego i Ty zapalając swoją świecę.


Życzę Tobie odkrywczej podróży do siebie,

Magdalena