Spotkanie z przyjmowaniem


Jak się ma Twoje przyjmowanie tego, co Tobie służy, co jest dla Ciebie dobre?
Czy pozwalasz sobie na to, czy masz może w tym trudność?
A może czujesz, że coś Cię blokuje przed daniem sobie tego, czego pragniesz, o czym marzysz?
A może masz tendencję do obierania sobie, do ciągłego “innym razem”?
A może masz tak, że kiedy jesteś już blisko czegoś dobrego to dzieje się coś takiego, co powoduje, że tego nie dostajesz albo sam/sama potrafisz tak pokombinować, żeby tego nie dostać?
A może masz poczucie, że czekasz na to dobre dla Ciebie w nieskończoność?
A może czujesz, że nie zasługujesz na dobro, na to, co dobre, na dobre relacje, na dobre życie?
A może masz poczucie, że inni to tak, ale Ty to nie?
A może stajesz się podejrzliwa/podejrzliwy, gdy dzieje się dobrze?
A może przyjmujesz, to co dobre, ale szybko się tego pozbywasz, nie umiesz w tym pozostać, rozkoszować się tym z radością i wdzięcznością?

Jeśli te zdania w Tobie coś poruszają to zapraszam w tegoroczne Mikołajki na wirtualne spotkanie z przyjmowaniem. Zasiądziemy sobie wieczorem, przy blasku świec i otworzymy przestrzeń na wewnętrzny dialog i relację z przyjmowaniem. Zaciekawisz się tym jak ta relacja się ma, sprawdzisz czego jej potrzeba i jaką odtąd relację ze sobą w tym temacie pragniesz mieć.

Mam dla Ciebie przygotowane pytania, które zatrzymają i wniosą transformujące refleksje, uświadomienia, a co za tym idzie wyzwolenie ze schematów, które nieświadomie mogą Cię blokować. Zrobimy również proces, w którym spotkasz się z częścią siebie, która zamroziła się w przyjmowaniu.

To spotkanie będzie bardzo praktyczne. Przygotuj na nie coś do pisania, by zapisać własną ręką odpowiedzi na pytania, które popłyną z głębi Ciebie, odpowiedzi, które potrzebują być ubrane w słowa, zobaczone, uświadomione, które poprowadzą do zmian. Zadbaj również o miejsce, w którym nikt nie będzie Tobie przeszkadzać i w którym będziesz mogła/mógł swobodnie się poruszać czy wydać dźwięki/słowa, jeśli będą chciały popłynąć.

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło 💗

 

Informacje szczegółowe:

CZAS:
6 grudnia, 18.00-21.00 czasu polskiego

MIEJSCE:
Komunikator ZOOM, grupa 20 osób.
Szczegóły dostępu otrzymasz po dokonaniu płatności.

KOSZT:
200 zł 
Cena zawiera 3-godzinne spotkanie oraz nagranie z niego, które otrzymujesz na zawsze. 

W celu zakupienia spotkania kliknij w ten link:
https://app.evenea.pl/event/spotkaniezprzyjmowaniem/

Po wejściu na link kliknij w przycisk WSTĘPwypełnij formularz, a następnie kliknij POTWIERDŹ. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość ode mnie z potwierdzeniem oraz informacją jak dokonać płatności przelewem lub przez PayPal

Po opłaceniu spotkania otrzymasz link dostępu do ZOOM. 

UWAGA!!! Jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego, sprawdź proszę spam i inne foldery (oferty, promocje, powiadomienia itd).

Zapisując się na spotkanie wyrażasz zgodę na moją politykę prywatności: 
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
Dokonując zakupu spotkania wyrażasz zgodę na regulamin sprzedaży: 
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

“Spotkanie z przyjmowaniem” zostanie utrwalone w formie nagrania video i audio. Będzie zawierało wizerunek (video) i wypowiedzi (audio) prowadzącej oraz wypowiedzi (audio) uczestników. Wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają je na zawsze. Nagranie będzie również dostępne odpłatnie dla osób spoza tego spotkania po jego zakończeniu. Podlega ono ochronie ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych. Można z niego korzystać w ramach dozwolonego użytku tj. wyłącznie do użytku prywatnego lub w ramach prawa cytatu.

Zapraszam ciepło do mojej przestrzeni 💗

Magdalena