Spotkanie z przyjmowaniem – nagranie


Jak się ma Twoje przyjmowanie tego, co Tobie służy, co jest dla Ciebie dobre?
Czy pozwalasz sobie na to, czy masz może w tym trudność?
A może czujesz, że coś Cię blokuje przed daniem sobie tego, czego pragniesz, o czym marzysz?
A może masz tendencję do obierania sobie, do ciągłego „innym razem”?
A może masz tak, że kiedy jesteś już blisko czegoś dobrego to dzieje się coś takiego, co powoduje, że tego nie dostajesz albo sam/sama potrafisz tak pokombinować, żeby tego nie dostać?
A może masz poczucie, że czekasz na to dobre dla Ciebie w nieskończoność?
A może czujesz, że nie zasługujesz na dobro, na to, co dobre, na dobre relacje, na dobre życie?
A może masz poczucie, że inni to tak, ale Ty to nie?
A może stajesz się podejrzliwa/podejrzliwy, gdy dzieje się dobrze?
A może przyjmujesz, to co dobre, ale szybko się tego pozbywasz, nie umiesz w tym pozostać, rozkoszować się tym z radością i wdzięcznością?

Jeśli te zdania coś w Tobie poruszają, to zapraszam Cię na „Spotkanie z przyjmowaniem”, które stworzyłam po to, by zrobić przestrzeń na wewnętrzny dialog i świadomą relację z przyjmowaniem. Spotkanie to przygotowałam tak, byś mogła/mógł zaciekawić Cię tym jak ta relacja się ma, sprawdzić czego jej potrzeba i jaką odtąd relację ze sobą w tym temacie pragniesz mieć.

Spotkanie zawiera pytania, które zatrzymują i wnoszą transformujące refleksje, uświadomienia, a co za tym idzie wyzwolenie ze schematów, które nieświadomie mogą Cię blokować. Zawiera również proces prowadzony, w którym spotkasz się z częścią siebie, która zamroziła się w przyjmowaniu.

To spotkanie jest bardzo praktyczne. Przygotuj na nie coś do pisania, by zapisać własną ręką odpowiedzi na pytania, które popłyną z głębi Ciebie, odpowiedzi, które potrzebują być ubrane w słowa, zobaczone, uświadomione, które poprowadzą do zmian. Zadbaj również o miejsce, w którym nikt nie będzie Tobie przeszkadzać i w którym będziesz mogła/mógł swobodnie się poruszać czy wydać dźwięki/słowa, jeśli będą chciały popłynąć.

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło 💗

Mam dla Ciebie 3 godzinne nagranie ze spotkania, które odbyło się w mikołajkowy wieczór, w grudniu 2022 roku. Nagranie jest zarówno w formacie video jak i audio. Zakupując je otrzymujesz je na zawsze. Cena to 200 zł.

W celu zakupienia nagrania napisz do Grzegorza na adres e-mail: gszpilka7@gmail.com
Jeśli mieszkasz za granicą i wolisz dokonać płatności w Euro, proszę napisz o tym w mailu.

Regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując zakupu znajduje się tutaj:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin


Życzę Tobie owocnego spotkania 💗

Magdalena