Wewnętrzny Tata – warsztaty online dla kobiet

W każdej z nas jest żeńska i męska energia. Od stopnia ich suwerenności i dojrzałości oraz od tego jak wygląda ich wzajemna relacja zależy nasza wewnętrzna harmonia i poczucie podążania we właściwym kierunku w życiu.

Czerwiec to czas, gdy obchodzimy Dzień Taty, to czas Przesilenia Letniego, czyli najkrótszej nocy, to czas przybywającego słońca, czyli energii męskiej. Dobry czas, by spotkać się ze swoją męską energią, by świadomie budować w sobie Wewnętrznego Tatę. Zapraszam więc do czaso-przestrzeni, w której przyjrzymy się temu jak ma się Twoja męską energia w Tobie kobiecie, jaką masz z nią relację, jak wpływa to na Twoje życie, działanie, relację ze sobą i z innymi.

Męska energia, czyli między innymi to czy i jak działasz, czy i jak stawiasz granice, czy i jak podążasz swoją drogą, to świadomość swoich darów, talentów i życie z nich, to podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą, to umiejętność koncentracji na tym, co ważne i służy, to umiejętność dokonywania zdrowych, rozwijających wyborów, to wzięcie odpowiedzialności za swoje dorosłe życie.

Na tych warsztatach przyjrzysz się temu jak na Twoją męską energię wpłynęła relacja z tatą i relacja z mamą, jakie wzorce energii męskiej Tobie przekazali, co zrobiłaś ze swoją męską energią jako dziewczynka i co robisz z nią jako kobieta, co potrzebuje aktualizacji, świadomej zmiany oraz z jakich nierozpoznanych czy odtrąconych zasobów oraz przejawów męskiej energii możesz zacząć korzystać w zgodzie ze sobą, w zdrowy sposób.

Przyjrzymy się różnicom pomiędzy niedojrzałą a dojrzałą męską energią, temu do czego jej używasz, gdzie i dlaczego ją kastrujesz w sobie, a gdzie pozwalasz, by używała czy dominowała Ciebie oraz jakie to ma przełożenie na realizowanie siebie w życiu i na relacje z innymi.

Przyjrzymy się również zagrożeniom jakie czyhają na Twoją męską energię we współczesnym świecie i jak im nie ulegać, by służyła Twojemu dobru i rozwojowi.

Podzielę się z Tobą tym jak świadomie budować relację ze swoją męską energią, poprzez jakie aspekty, zachowania, działania, tak by wspierała Ciebie i to co masz do wniesienia do tego świata.

Warsztaty te będą wypełnione pytaniami, które zatrzymają, które zabiorą Cię do środka, tam gdzie jeszcze nie byłaś, które wniosą transformujące wglądy i wskażą drogę oraz działanie budujące nową relację z Twoją męską energią. Strukturę warsztatów przygotowałam tak, by był czas w ich trakcie na autorefleksję i zapisywanie odpowiedzi na pytania, by udrożnić to, co nie może się udrożnić, dopóki nie przelejemy myśli na papier. W tym celu zaopatrz się w nowy pamiętnik wybrany specjalnie na tę okazję – na spotkanie ze swoją męską energią.

Oprócz uświadamiających pytań będą również procesy kontaktujące z ciałem i emocjami, z reakcjami i mechanizmami zapisanymi w postawach ciała. Zadbaj więc o zaciszne miejsce dla siebie na czas odbywania się spotkań warsztatowych. Miejsce, w którym nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać, w którym będzie Tobie wygodnie i w którym będziesz mogła swobodnie wyrazić emocje, odgłosy, w którym będziesz mogła nieskrępowanie się poruszać. Miej też ze sobą koc, poduszkę czy cokolwiek innego, co czujesz, że może dać Twojemu ciału poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło 💗

Informacje szczegółowe:

CZAS:

Spotkamy się w trzy kolejne środy czerwca:
– 15 czerwca, środa, 19.00 czasu polskiego
– 22 czerwca, środa, 19.00 czasu polskiego
– 29 czerwca, środa, 19.00 czasu polskiego
Każde spotkanie potrwa 3 godziny.

MIEJSCE:

Komunikator ZOOM, grupa 40 osób.
Szczegóły dostępu otrzymasz po dokonaniu płatności.

KOSZT:

600 zł (możliwość płatności w ratach)
W cenie warsztatów są trzy 3-godzinne spotkania oraz nagrania z nich, które otrzymujesz na zawsze. 

W celu zakupienia WARSZTATÓW kliknij w ten link:
https://app.evenea.pl/event/wewnetrzny-tata/

Po wejściu na link kliknij w przycisk WSTĘPwypełnij formularz, a następnie kliknij POTWIERDŹ. Na podany przez siebie adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem oraz informacją jak dokonać płatności przelewem lub przez PayPal.

Po opłaceniu warsztatów otrzymasz linki dostępu do ZOOM.

UWAGA!!! Jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego, sprawdź proszę spam i inne foldery (oferty, promocje, powiadomienia itd).

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na moją politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
Dokonując zakupu warsztatów wyrażasz zgodę na regulamin sprzedaży: https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Zapraszam ciepło do mojej przestrzeni 💗

Magdalena