Wewnętrzny Tata – warsztaty online dla kobiet – nagranie

W każdej z nas jest żeńska i męska energia. Od stopnia ich suwerenności i dojrzałości oraz od tego jak wygląda ich wzajemna relacja zależy nasza wewnętrzna harmonia i poczucie podążania we właściwym kierunku w życiu.

Zapraszam do czaso-przestrzeni, w której przyjrzysz się temu jak ma się Twoja męska energia w Tobie kobiecie, jaką masz z nią relację, jak wpływa to na Twoje życie, działanie, relację ze sobą i z innymi.

Męska energia, czyli między innymi to czy i jak działasz, czy i jak stawiasz granice, czy i jak podążasz swoją drogą, to świadomość swoich darów, talentów i życie z nich, to podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą, to umiejętność koncentracji na tym, co ważne i służy, to umiejętność dokonywania zdrowych, rozwijających wyborów, to wzięcie odpowiedzialności za swoje dorosłe życie.

Na tych warsztatach przyjrzysz się temu jak na Twoją męską energię wpłynęła relacja z tatą i relacja z mamą, jakie wzorce energii męskiej Tobie przekazali, co zrobiłaś ze swoją męską energią jako dziewczynka i co robisz z nią jako kobieta, co potrzebuje aktualizacji, świadomej zmiany oraz z jakich przejawów męskiej energii możesz zacząć korzystać w zgodzie ze sobą, w zdrowy sposób.

Przyjrzysz się różnicom pomiędzy niedojrzałą a dojrzałą męską energią, temu do czego jej używasz, gdzie i dlaczego kastrujesz ją w sobie, a gdzie pozwalasz, by używała czy dominowała Ciebie oraz jakie to ma przełożenie na realizowanie siebie w życiu i na relacje z innymi.

Przyjrzysz się również zagrożeniom jakie czyhają na Twoją męską energię we współczesnym świecie i jak im nie ulegać, by służyła Twojemu dobru i rozwojowi.

Podzielę się z Tobą tym jak świadomie budować relację ze swoją męską energią, poprzez jakie aspekty, zachowania, działania, tak by wspierała Ciebie i to co masz do wniesienia do tego świata.

Warsztaty te są wypełnione pytaniami, które zabiorą Cię do środka, tam gdzie jeszcze nie byłaś, które wniosą transformujące wglądy i wskażą drogę oraz działania budujące nową relację z Twoją męską energią. Strukturę warsztatów przygotowałam tak, by była w nich przestrzeń na autorefleksję i ręczne zapisywanie odpowiedzi na pytania, by udrożnić to, co nie może się udrożnić, dopóki nie przelejemy myśli na papier. W tym celu zaopatrz się w nowy pamiętnik wybrany specjalnie na tę okazję – na spotkanie ze swoją męską energią.

Oprócz uświadamiających pytań warsztaty zawierają proces prowadzony kontaktujący z ciałem, emocjami i reakcjami zapisanymi w postawach ciała. Zadbaj więc o zaciszne miejsce dla siebie, w którym nikt i nic nie będzie Cię rozpraszać, w którym będzie Tobie wygodnie i w którym będziesz mogła swobodnie wyrazić emocje, odgłosy, w którym będziesz mogła nieskrępowanie się poruszać. Miej też ze sobą koc, poduszkę czy cokolwiek innego, co czujesz, że może dać Twojemu ciału poczucie bezpieczeństwa.

I miej też ze sobą świecę. Zapalałyśmy je wszystkie razem, w tym samym czasie, rozpoczynając każdą część warsztatów. Dołącz do nich i Ty zapalając swoją świecę.

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło 💗

Nagranie z warsztatów składa się z trzech części:
– część I (ok. 3 godziny) – wpływ dzieciństwa na Twoją męską energię
– część II (ok. 3 godziny) – relacja pomiędzy Twoją żeńską i męską energią
– część III (ok. 3,5 godziny) – Twoja męska energia w relacji z innymi
oraz relacja z Bogiem/wyższym prowadzeniem

Nagrania są zarówno w formacie video jak i audio. Zakupując je otrzymujesz je na zawsze.

Do nagrań dołączone są również:
– plik audio z medytacją „Spotkanie z wewnętrznym tatą”
– plik pdf do każdej części z pytaniami dodatkowymi do autorefleksji
– materiały dodatkowe zawierające linki i tytuły książek

Cena za wszystko – 600 zł.

W celu zakupienia nagrania napisz do Grzegorza na adres e-mail: gszpilka7@gmail.com
Jeśli mieszkasz za granicą i wolisz dokonać płatności w Euro, proszę napisz o tym w mailu.

Regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując zakupu znajduje się tutaj:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników warsztatów online, które prowadziłam jak i osób, które skorzystały z ich nagrań: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/


Życzę Tobie pięknego spotkania ze swoją męską energią
💗

Magdalena