PROCESowanie eMOCji – warsztaty online

Zapraszam na MAJOWĄ edycję warsztatów online PROCESowanie eMOCji, na których uczę jak poprzez wsłuchiwanie się w emocje i ciało budować relację z dzieckiem wewnętrznym i jak dzięki temu odzyskać głęboki kontakt ze sobą. Na warsztatach tych dzielę się moim Szpilkowym podejściem oraz “Podwójną spiralą” – moim sposobem procesowania emocji, reakcji i triggerów (wyzwalaczy emocjonalnych). Pokazuję jak za pomocą tego procesowania nie tylko skutecznie wspierać się, gdy pojawiają się emocje, trudności czy wyzwania w życiu, ale również jak dzięki zastosowaniu go wobec tego, co zostaje wywołane, wzrastać na tym i osadzać się w sobie jeszcze bardziej.

Emocje. Są tym, co bezpośrednio kontaktuje nas z naszym wnętrzem,
z naszym wewnętrznym dzieckiem
, z naszym ciałem choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Są wołaniem do zatrzymania się i usłyszenia samych siebie.

Niestety, w związku z tym jak byliśmy wychowywani, najczęściej chcemy je uciszyć, pozbyć się ich, odsunąć je, zrobić coś, żeby już minęły, ponieważ wywołują nieprzyjemne czy bolesne odczucia. Próbujemy je kontrolować, trzymać w ryzach, analizować, ale to nie pomaga. Nie może, bo one są przejawem tego, co w nas najbardziej spójne, autentyczne i żywe, a co potrzebuje być zauważone. Będą wołać tak długo i tak intensywnie, aż je usłyszymy.

Gdy przechodziłam mój osobisty głęboki proces odzyskiwania mojego dziecka wewnętrznego zalewały mnie z taką intensywnością i siłą, jakby chciały mi powiedzieć – albo nas posłuchasz, albo to się źle dla Ciebie skończy. Poddałam się im. Pozwoliłam, by mnie uczyły. O mnie samej. Zabrały mnie w podróż do samego środka, do samego jądra mojego jestestwa i zwróciły mnie sobie. Odtąd inaczej zaczęłam je postrzegać.
Nauczyły mnie nowego, nie znanego wtedy dla mnie, języka komunikacji
języka uważnego i świadomego czucia.

Tym sposobem komunikacji wewnętrznej dzielę się z tymi wszystkimi, którzy pragną odzyskać prawdziwy kontakt ze sobą, którzy pragną odzyskać swoją spójność i autentyczność

Nazwałam tę komunikację “Podwójna spirala”, ponieważ za jej pomocą najpierw skręcamy się do środka, by wejść w kontakt z naszym wnętrzem (pierwiastek żeński), a następnie odkręcamy się na zewnątrz, by wyjść ze spójnym działaniem (pierwiastek męski).

Na warsztatach „PROCESowania eMOCji” omawiam dokładnie konkretne elementy “Podwójnej spirali”, jej niuanse, przedstawiam jej różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne w niej oraz wielokrotnie ją demonstruję i modeluję, tak by można ją i siebie poczuć.

Uczestnicy mają kilka tygodni na to, by tę komunikację wypróbować, przetestować i wrócić z pytaniami, które pojawiają się w trakcie samodzielnego procesowania emocji.
W trakcie spotkań wspólnie tworzymy bezpieczną, czułą przestrzeń, w której nasze dzieci wewnętrzne są widziane i czute.


Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz nawiązać czułą, głęboką relację ze swoim dzieckiem wewnętrznym
 • zdobywasz wiedzę na temat swoich zranień, schematów z dzieciństwa, ale dalej nie wiesz co zrobić z emocjami, które są ich wynikiem, a które ciągle wracają
 • doszłaś/doszedłeś do jakiegoś miejsca w swoim procesie i utknęłaś/utknąłeś
 • procesujesz emocje, ale nie widzisz rezultatów tego w swoim życiu
 • czujesz opór przed procesowaniem emocji lub czujesz opór przed procesowaniem pewnych emocji
 • nie wiesz tak naprawdę co konkretnie robić z emocjami, jak do nich podejść
 • nie wiesz jak pracować z wspomnieniami, które wracają
 • doświadczyłaś/eś traum, które spowodowały zamrożenie pewnych części Ciebie i nie wiesz jak je uwolnić, by przywrócić w nich życie i sprawczość
 • wiesz, że kierują Tobą pewne programy, które Tobie wpojono, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć, by je rozprogramować
 • nie masz wspomnień i nie wiesz jak w takim razie dotrzeć do emocji
  z przeszłości i je uwolnić
 • nie wiesz co to tak naprawdę znaczy “zająć się sobą”, “przepuścić przez ciało”, “wnieść to, czego zabrakło” i jak to zrobić
 • potrzebujesz sposobu, podejścia, które możesz sama/sam stosować w swoim życiu i wspierać się nim kiedykolwiek będzie taka potrzeba  


Te warsztaty są bardzo praktyczne
, więc jeśli zależy Tobie na konkretach, na tym, by poznać, a następnie stosować w swoim życiu komunikację ze sobą, która działa i przynosi namacalne i stabilne efekty, to zapraszam Cię. Dostaniesz do rąk sposób, dzięki któremu nie tylko możesz skutecznie wspierać się, gdy pojawiają się trudności czy wyzwania w Twoim życiu, lecz za pomocą którego możesz na nich wzrastać

Jako uczestniczka/uczestnik otrzymasz na zawsze nagrania z wszystkich 4 części,
więc możesz do nich wracać tyle razy, ile potrzebujesz.

Nagrań nie można zakupić po zakończonych warsztatach, nie są one dostępne dla osób spoza warsztatów. Zależy mi na tym, by stworzyć bezpieczną przestrzeń dla uczestników, by to, co wyjdzie w trakcie procesowania pozostało w grupie.

Dla uczestników warsztatów, którzy potrzebują kontynuacji wsparcia, dłuższego towarzyszenia, oferuję odpłatne comiesięczne grupowe wsparcie.

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników poprzednich edycji warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło na

CZAS:
Spotkamy się w cztery kolejne wtorki maja:
10 maja, wtorek, 19.00 czasu polskiego
17 maja, wtorek, 19.00 czasu polskiego
24 maja, wtorek, 19.00 czasu polskiego
31 maja, wtorek, 19.00 czasu polskiego
Każde spotkanie potrwa 2 lub 3 godziny.

MIEJSCE:
Komunikator ZOOM, grupa max 30 osób.
Szczegóły dostępu otrzymasz w mailu po opłaceniu warsztatów.

KOSZT:
800 zł (możliwość płatności w ratach)
W cenie biletu są cztery kilkugodzinne spotkania oraz nagrania z nich,
które otrzymujesz na zawsze.

W celu zakupienia WARSZTATÓW kliknij w ten link:
https://app.evenea.pl/event/procesowanieemocjiedycja8/

Po wejściu na link kliknij w przycisk WSTĘPwypełnij formularz, a następnie kliknij POTWIERDŹ. Na podany przez siebie adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem oraz informacją jak dokonać płatności przelewem lub przez PayPal.

Po opłaceniu warsztatów otrzymasz linki dostępu do ZOOM.

UWAGA!!! Jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego, sprawdź proszę spam i inne foldery (oferty, promocje, powiadomienia itd).

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na moją politykę prywatności:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
Dokonując zakupu warsztatów wyrażasz zgodę na regulamin sprzedaży:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Zapraszam Cię bardzo ciepło do mojej przestrzeni 💗

Magdalena

——————————————

Jeśli chcesz zapisać się na listę chętnych i otrzymać maila na temat kolejnej edycji proszę pozostaw kontakt do siebie tutaj:
https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/h3h2o3

Po podaniu w formularzu kontaktu do siebie otrzymasz maila z linkiem do zatwierdzenia. Kliknij w link, by zatwierdzić (bez zatwierdzenia Twój kontakt nie zostanie zapisany).
Jeśli nie otrzymasz maila do inboxa sprawdź proszę spam lub inne foldery. Jeśli nie znajdziesz nigdzie maila napisz do mnie w tej sprawie na info@magdalenaszpilka.com