PROCESowanie eMOCji – warsztaty online

Zapraszam na warsztaty online PROCESowanie eMOCji, na których uczę jak poprzez wsłuchiwanie się w emocje i ciało budować relację z dzieckiem wewnętrznym i jak dzięki temu odzyskać głęboki kontakt ze sobą. Na warsztatach tych dzielę się moim Szpilkowym podejściem oraz “Podwójną spiralą” – moim sposobem procesowania emocji i triggerów (reakcji emocjonalnych). Pokazuję jak za pomocą tego procesowania nie tylko skutecznie wspierać się, gdy pojawiają się emocje, trudności czy wyzwania w życiu, ale również jak stosując go wobec tego, co pochodzi z przeszłości, wypełniać to, czego zabrakło i udrażniać to, co zostało wstrzymane, dzięki czemu pojawia się poczucie wewnętrznej mocy, sprawczości, bezpieczeństwa i osadzenia w sobie. 

Emocje. Są tym, co bezpośrednio kontaktuje nas z naszym wnętrzemz naszym wewnętrznym dzieckiem, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Są wołaniem do zatrzymania się i usłyszenia samych siebie.

W związku z tym jak byliśmy wychowywani, najczęściej chcemy je uciszyć, pozbyć się ich, odsunąć je, zrobić coś, żeby już minęły, ponieważ wywołują nieprzyjemne czy bolesne odczucia. Próbujemy je kontrolować, trzymać w ryzach, analizować, ale to nie pomaga. Nie może, bo one są przejawem tego, co jest w nas zranione i jednocześnie tego, co jest w nas najbardziej spójneautentyczne żywe, a co potrzebuje być zauważone. Będą wołać tak długo i tak intensywnie, aż je usłyszymy.

Gdy przechodziłam mój osobisty głęboki proces odzyskiwania siebie, odzyskiwania mojego dziecka wewnętrznego wylewały się ze mnie z wielką intensywnością i siłą, jakby potrząsając mną i wołając: Zobacz! Zobacz siebie w końcu! 
Poddałam się ich prowadzeniu. Pozwoliłam, by mnie uczyłyO mnie samej. Zabrały mnie w podróż do samego środka, do samego jądra mojego jestestwa i zwróciły mnie sobie. Odtąd inaczej zaczęłam je postrzegać. Nauczyły mnie nowego, nie znanego wtedy dla mnie, języka komunikacji – języka uważnego i świadomego czucia.

Tym sposobem komunikacji wewnętrznej dzielę się z tymi wszystkimi, którzy pragną odzyskać prawdziwy kontakt ze sobą, którzy pragną odzyskać swoją spójność i autentyczność.

Nazwałam tę komunikację “Podwójna spirala”, ponieważ za jej pomocą najpierw skręcamy się do środka, by wejść w kontakt z naszym wnętrzem, a następnie odkręcamy się na zewnątrz, by wyjść do świata ze spójnym działaniem.

Na warsztatach „PROCESowanie eMOCji” omawiam dokładnie konkretne elementy “Podwójnej spirali”, jej niuanse, przedstawiam jej różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne w niej oraz demonstruję ją i modeluję, tak by można ją i siebie poczuć. Pokazuję jak za jej pomocą wypełnić emocjonalne luki z dzieciństwa oraz jak udrożnić to, co zostało w dziecięcym ciele zablokowane.

Uczestnicy mają kilka tygodni na to, by tę komunikację wypróbować, przetestować i wrócić z pytaniami, które pojawiają się w trakcie samodzielnego procesowania emocji.

W trakcie spotkań wspólnie tworzymy bezpieczną, czułą przestrzeń, w której nasze dzieci wewnętrzne są widziane i odczuwane.


Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz nawiązać czułą, głęboką relację ze swoim dzieckiem wewnętrznym
 • zdobywasz wiedzę na temat swoich zranień, schematów z dzieciństwa, ale dalej nie wiesz co zrobić z emocjami, które są ich wynikiem, a które ciągle wracają
 • doszłaś/doszedłeś do jakiegoś miejsca w swoim procesie i utknęłaś/utknąłeś
 • procesujesz emocje, ale nie widzisz rezultatów tego w swoim życiu
 • czujesz opór przed procesowaniem emocji lub czujesz opór przed procesowaniem pewnych emocji
 • nie wiesz tak naprawdę co konkretnie robić z emocjami, jak do nich podejść
 • nie wiesz jak pracować z wspomnieniami, które wracają
 • doświadczyłaś/eś traum, które spowodowały zamrożenie pewnych części Ciebie i nie wiesz jak je uwolnić, by przywrócić w nich życie i sprawczość
 • wiesz, że kierują Tobą pewne programy, które Tobie wpojono, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć, by je rozprogramować
 • nie masz wspomnień i nie wiesz jak w takim razie dotrzeć do emocji
  z przeszłości i je uwolnić
 • nie wiesz co to tak naprawdę znaczy “zająć się sobą”, “przepuścić przez ciało”, “wnieść to, czego zabrakło” i jak to zrobić
 • potrzebujesz sposobu, podejścia, które możesz sama/sam stosować w swoim życiu i wspierać się nim kiedykolwiek będzie taka potrzeba  


Te warsztaty są bardzo praktyczne
, więc jeśli zależy Tobie na konkretach, na tym, by poznać, a następnie stosować w swoim życiu komunikację ze sobą, która działa i przynosi namacalne i stabilne efekty, to zapraszam Cię. Dostaniesz do rąk sposób, dzięki któremu nie tylko możesz skutecznie wspierać się, gdy pojawiają się trudności czy wyzwania w Twoim życiu, lecz za pomocą którego możesz na nich wzrastać

Jako uczestniczka/uczestnik otrzymasz na zawsze nagrania z wszystkich 4 części,
więc możesz do nich wracać tyle razy, ile potrzebujesz.
Nagrań nie można zakupić po zakończonych warsztatach, nie są one dostępne dla osób spoza warsztatów.

Po warsztatach nie zostajesz sam/sama. Dla osób, które potrzebują kontynuacji wsparcia oferuję odpłatną comiesięczną grupę wsparcia online w małym, intymnym gronie. Można z niej korzystać kiedy się chce, kiedy jest taka potrzeba, nie trzeba co miesiąc.​

 

Poniżej dzielę się refleksjami uczestników poprzednich edycji warsztatów:

“Warsztat z Magdaleną to Przestrzeń w której możesz (być może po raz pierwszy w życiu) poczuć się dobrze sam ze sobą. Po tym warsztacie zwrócisz szacunek sobie i do tego co czujesz. Dzięki warsztatowi – teraz każdego dnia robię miejsce na siebie i swoje emocje. To mój drogowskaz. Zostawiam wstyd warstwami – noszony tak wiele lat. Magdalena jest wspaniałą, czułą i uważną Przewodniczką. Cały warsztat jest wspaniale zorganizowany, uporządkowany, z jasnymi informacjami. U Magdy jest mega konkretnie, a to w warsztatach z tematyki ducha i emocji – nie zawsze jest takie oczywiste. Daje to solidne ramy do pracy i poczucie bycia zaopiekowanym. Bardzo dziękuję za ten wspólny czas. Polecam każdemu kto ma już powyżej uszu noszenia w sobie starych ran.”
– Monika Słaboszewska

“Procesowanie to nie jest jakiś tam powierzchowny proces albo magiczny trik. Na kursie dowiedziałam się praktycznych wskazówek co robić, jak to robić, na co zwracać uwagę. Madzia również odpowiadała na każde pytanie, nawet jeśli było szczegółowe i osobiste. Po 4 tygodniach czułam że mogę robić to sama, mam odpowiednie narzędzia. Na niektóre przeżycia i uczucia nigdy nie spojrzę już tak jak wcześniej, po tych warsztatach trudno jest siebie dalej nienawidzić, a “rozwój wewnętrzny”, “przerabianie przeszłości”, “łączenie się z wewnętrznym ja” w końcu przestało być abstrakcyjną koncepcją. Procesowanie to inwestycja w siebie, w swoją teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość. Idealny dla osób, które dopiero zaczynają, dla osób które utknęły albo dla osób które niby są już okay, ale wciąż coś wydaje się być nie tak, ale tak naprawdę dla każdego.”
– Magdalena Pogoda

“Bardzo, bardzo dziękuję za ten kurs, który otworzył przede mną kolejne drzwi do samopoznania, samoakceptacji i kiełkującej, coraz większej miłości do siebie. Dziękuję! Robisz naprawdę świetną robotę! Powodem dlaczego tak myślę i dlaczego kurs jest godny polecenia, jest wg. mnie przede wszystkim fakt, że sprawy oczywiste, są często najbardziej nieoczywiste na świecie! Przykładowo pytanie, co to właściwie znaczy KOCHAĆ siebie? i jak do tego zagadnienia podejść? Jak się sobą zaopiekować? Jak dać sobie czas i wytchnienie? Jak być dla siebie dobrym? I w końcu jak być dla siebie rodzicem/ opiekunem, którego z różnych powodów mogło nam na różnych etapach życia zabraknąć? I to są pytania, na które dajesz odpowiedzi. Poza tym jesteś tak naturalna i prawdziwa w tym co robisz, że dzięki Tobie cały kurs był przepełniony szacunkiem i skupieniem na najważniejszych aspektach. I nie jest to wcale takie oczywiste! Poza tym bardzo przemawiał do mnie sposób prowadzenia przez Ciebie zajęć, czyli opieranie się na konkretnych problemach uczestników, co pozwoliło każdemu z nas przepracować pewne kwestie i przyjrzeć się problematyce od drugiej strony. Dajesz wędkę, której długo szukałam i teraz uczę się łowić.”
– Katarzyna

“Z całego serca Ci dziękuję za projekt Procesowanie Emocji. Za żywe przykłady, rady, wskazówki, historie, łzy, każde emocje, które temu towarzyszyły. To były najlepiej zainwestowane pieniądze ma rozwój do tej pory. To jest coś niesamowitego. Ta energia, kobiecość, zrozumienie, empatia. Wszystko. Czasami brak słów by to wszystko ubrać dokładnie w stan, jaki mnie tam objął w różnych partiach bycia, czucia, odczuwania, współczucia, wspólnego przeżywania, bycia tu i teraz.”
– Agata

Na tym linku znajdziesz więcej refleksji:
https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

 

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, to zapraszam Cię ciepło na


CZAS:
Najbliższa edycja odbędzie się w marcu 2024 r.
Warsztaty składają się z czterech spotkań, jedno na jeden tydzień, zazwyczaj we wtorek lub w środę. Każde z nich trwa 3 godziny (w tym 10 minutowa przerwa) i zaczyna się o godzinie 18.00 czasu polskiego.

MIEJSCE:
Komunikator ZOOM, grupa 30 osób.
Szczegóły dostępu otrzymasz w mailu po opłaceniu warsztatów.

KOSZT:
800 zł
Możliwość płatności w ratach – napisz do mnie w tej sprawie na adres:
info@magdalenaszpilka.com.
W cenie biletu są cztery 3-godzinne spotkania oraz nagrania z nich,
które otrzymujesz na zawsze.

Jeśli chcesz zapisać się na listę chętnych i otrzymać maila gdy ruszy sprzedaż miejsc proszę pozostaw kontakt do siebie tutaj:
https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/h3h2o3

Uwaga! Po podaniu w powyższym formularzu kontaktu do siebie otrzymasz maila z linkiem do zatwierdzenia. Kliknij w ten link, by zatwierdzić. Bez zatwierdzenia Twój kontakt nie zostanie zapisany, więc nie otrzymasz ode mnie powiadomienia o warsztatach.
W przypadku, gdyby mail z linkiem do zatwierdzenia nie dotarł do Twojego inboxa sprawdź proszę spam lub inne foldery. Jeśli nadal nigdzie nie będzie tego maila napisz do mnie w tej sprawie na info@magdalenaszpilka.com
Ponadto, jeśli nie chcesz, by maile ode mnie trafiały u Ciebie do spamu, dodaj mój adres email info@magdalenaszpilka.com do swoich kontaktów w skrzynce email.

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na moją politykę prywatności:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
Dokonując zakupu warsztatów wyrażasz zgodę na regulamin sprzedaży:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Zapraszam Cię bardzo ciepło do mojej przestrzeni 💗

Magdalena