Warsztat online dla wysoko wrażliwych – nagranie

W odpowiedzi na zadawane mi od czasu do czasu pytania – Jak żyć z wysoką wrażliwością? Jak iść z tą wrażliwością w świat? Jak zamiast przekleństwo traktować ją jak dar? – postanowiłam stworzyć BHP dla osoby wysoko wrażliwej. Zawiera ono zebrane przeze mnie informacje i wskazówki w tym temacie, ale przede wszystkim oparte jest o moje własne osobiste odkrycia i doświadczenie.

Jeśli jesteś osobą, która posiada ponad przeciętną wrażliwość i jest ona dla Ciebie wyzwaniem, jeśli jest dla Ciebie i ludzi wokół Ciebie trudna do przyjęcia, jeśli jesteś osobą, którą męczy pęd tego świata, nadmiar bodźców w nim, która czuje jakby była ulepiona z innej gliny, niż ludzie dookoła, która przeżywa wszystko intensywniej i głębiej niż inni, która czuje i widzi więcej niż inni, dla której ten świat jest za szybki, za szorstki, za głośny, to zapraszam Cię do spotkania z wrażliwością po Szpilkowemu.

Jeśli potrzebujesz sprawdzić, upewnić się czy to coś dla Ciebie zaznajom się z tymi treściami:
– https://magdalenaszpilka.com/2021/05/dusza-alchemiczka/
– https://www.youtube.com/watch?v=srx8xcNb43o

Dopóki chcemy wysoką wrażliwość zmienić, pozbyć się jej, żyjemy w „konspiracji” czyniąc ją bardziej strawną dla innych, dopasowujemy ją do „ogólnie przyjętych” zasad, dopóty pozostajemy w przykurczu, w sztywnych ramkach, które ograniczają prawdziwą, nieposkromioną, autentyczną ekspresję naszej wrodzonej natury.​ Dlatego dzielę się z Tobą nie tylko tym jak „sobie radzić” w tym świecie jako osoba wysoko wrażliwa, lecz jak o siebie zadbać, jak siebie wesprzeć, by stanąć prawdziwie w swojej wrażliwości i zacząć ją odważnie i po swojemu przejawiać. 

Twoja wewnętrzna istota wie po co tu przyszła i nie przestanie się dobijać dopóki nie przejawi się w pełnej i spójnej odsłonie. Jej przejawienie się nie zależy od tego czy ten świat ma na nią miejsce i się na nią zgadza, jej przejawienie się zależy od Ciebie.

Jeśli czytając te słowa czujesz w środku poruszenie, jeśli wrażliwość w Tobie mówi TAK, to zapraszam, moja wrażliwość na Ciebie czeka.

Mam dla Ciebie nagranie z warsztatów „BHP dla WWO”, które poprowadziłam w grudniu 2021 roku.

Co zawiera nagranie?

Podstawą tego, by właściwie o siebie zadbać jest świadomość tego kim jesteśmy, jakie są nasze potrzeby wynikające z tego kim jesteśmy, co nas wspiera, a co nie. Dlatego pierwsza część nagrania (prawie 2,5 godziny) zawiera tematy:
– kto to jest wysoko wrażliwa osoba (WWO)
– wyzwania jakich doświadcza i jak to na nią wpływa
– przyczyny tych wyzwań
– mechanizmy obronne, za pomocą których nieświadomie próbuje sobie radzić
– problemy z podejmowaniem decyzji i działaniem
– problemy z odkryciem talentów, tego co chciałaby robić w życiu
– jak o siebie zadbać w zdrowy sposób będąc osobą wysoko wrażliwą, jak siebie wspierać, na co szczególnie zwracać uwagę, jak stworzyć życie kompatybilne ze swoją wysoką wrażliwością

Pierwsza część kończy się „zadaniem domowym” zawierającym pytania, których intencją jest uświadomienie sobie swojej relacji z własną wrażliwością.

Druga część nagrania (3 godziny) to mnóstwo bardzo praktycznych wskazówek prowadzących do głębokiej wewnętrznej transformacji i budowania nowej relacji z wysoką wrażliwością. Ta część zawiera takie tematy jak:
– czego doświadcza osoba wysoko wrażliwa jako dziecko, gdy nie jest w swojej wrażliwości przyjęta, jak to wpływa na jej postrzeganie samej siebie i jak to zmienić
– wpływ wychowywania się w niesprzyjającym środowisku na podświadomość osoby wysoko wrażliwej i co można zrobić, by to zmienić właśnie na poziomie podświadomości
– co utrudnia osobie wysoko wrażliwej powrót do siebie i osadzenie się w swojej prawdziwej naturze
– aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę, by odzyskać swój wewnętrzny kompas jako osoba wysoko wrażliwa
– trauma jakiej doświadcza w dzieciństwie osoba wysoko wrażliwa i jak z nią pracować
– triggery/wyzwalacze emocjonalne i ich rola w powrocie do siebie i budowaniu nowej relacji z własną wysoką wrażliwością
– ciało, zapisy w nim i jak do niego podchodzić w procesowaniu emocji, reakcji, triggerów/wyzwalaczy emocjonalnych
– stawianie granic w imieniu wysokiej wrażliwości
– jedno z moich osobistych przełomowych procesowań, którym dzielę się ku inspiracji
– plusy bycia osobą wysoko wrażliwą i jej zadanie w świecie
– jak Twoja wrażliwość chce się przejawić?

Ta część zawiera ponadto pytania uświadamiające do tzw. „pracy” samodzielnej oraz prowadzony proces grupowy w oparciu o moje Szpilkowe podejście. Proces ten można z powodzeniem stosować indywidualnie. Jest on fundamentem mojej własnej wewnętrznej relacji.

Zalecenie
Nagranie zawiera mnóstwo informacji, wskazówek, podpowiedzi, pytań do pracy samodzielnej oraz proces prowadzony. Ponadto jedna i druga część zawiera moje odpowiedzi na pytania uczestników. Materiału jest naprawdę sporo, dlatego zachęcam do tego, by nie oglądać/słuchać całych warsztatów za jednym zamachem. Podziel je sobie tak, by siebie nie przestymulować, by dać sobie tyle, ile na dany raz jesteś w stanie przyjąć. Pozwól, by to nagranie w Tobie „pracowało”, transformowało, daj sobie na to czas i przestrzeń.

Nagranie jest zarówno w formacie video jak i audio. Zawiera dwie części: część I trwa 2 godziny i 22 minuty, część II trwa 3 godziny. Zakupując nagranie otrzymujesz je na zawsze.
Cena – 350 PLN

W celu zakupienia nagrania napisz do Grzegorza na adres e-mail: gszpilka7@gmail.com
Jeśli mieszkasz za granicą i wolisz dokonać płatności w Euro, proszę napisz o tym w mailu.

Regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując zakupu znajduje się tutaj:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników warsztatów online, które prowadziłam jak i osób, które skorzystały z ich nagrań: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/


Życzę Tobie pięknego i owocnego spotkania ze swoją wrażliwością,

Magdalena