Warsztaty online

Czerwiec to czas, gdy obchodzimy Dzień Taty, to czas Przesilenia Letniego, czyli najkrótszej nocy, to czas przybywającego słońca, czyli energii męskiej. Dobry czas, by spotkać się ze swoją męską energią, by świadomie budować w sobie Wewnętrznego Tatę. Zapraszam więc do czaso-przestrzeni, w której przyjrzymy się temu jak ma się Twoja męską energia w Tobie kobiecie, jaką masz z nią relację i jak wpływa to na Twoje życie. Męska energia, czyli między innymi to czy i jak działasz, czy i jak stawiasz granice, czy i jak podążasz swoją drogą, to świadomość swoich darów, talentów i życie z nich, to podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą, to umiejętność koncentracji na tym, co ważne i służy, to umiejętność dokonywania zdrowych, rozwijających wyborów, to wzięcie odpowiedzialności za swoje dorosłe życie. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

Warsztaty online PROCESowanie eMOCji, na których dzielę się moim Szpilkowym podejściem i moim sposobem procesowania emocji, reakcji, triggerów/wyzwalaczy emocjonalnych. Omawiam dokładnie konkretne elementy tego procesowania, jego niuanse, przedstawiam jego różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne, wielokrotnie je demonstruję i modeluję. Pokazuję jak za pomocą tego procesowania budować relację z dzieckiem wewnętrznym i jak dzięki temu odzyskać stopniowo i trwale swój wewnętrzny kompas oraz głęboki kontakt ze sobą. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

“Co mam robić w życiu?” to pytanie, które ciągle wraca, dopomina się, woła o uwagę, woła o kontakt, o zatrzymanie się przy nim, więc stawiam się i zwołuję krąg. Ty w swoim domu, pod swoim kocem, przy płomieniu ulubionej świecy, a ja w swoim fotelu i przy świecy trzymającej naszą wspólną przestrzeń. To nie będzie spotkanie w formie “5 kroków do…” Owszem, przyjrzymy się pewnym aspektom, padną pytania, ale nie po to, by na szybko, z głowy i powierzchownie odpowiedzieć sobie na nie, lecz zatrzymamy się na tyle, by zabrały głębiej, do ciała, do serca, by poruszyły, by skontaktowały z tym, co czeka w Tobie na uhonorowanie i przejawienie się w świecie. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

W odpowiedzi na zadawane mi od czasu do czasu pytania – Jak żyć z wysoką wrażliwością? Jak iść z tą wrażliwością w świat? Jak zamiast przekleństwo traktować ją jak dar? – postanowiłam stworzyć BHP dla osoby wysoko wrażliwej. Zawiera ono zebrane przeze mnie informacje i wskazówki w tym temacie, ale przede wszystkim oparte jest o moje własne osobiste odkrycia i doświadczenie. Podzieliłam się w nim nie tylko tym jak „sobie radzić” w tym świecie jako osoba wysoko wrażliwa, lecz co zrobić, by stanąć prawdziwie w swojej wrażliwości i zacząć ją odważnie i po swojemu przejawiać. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

Nagrania z prowadzonych przeze mnie tematycznych mini warsztatów online. Są tu takie tematy jak: opór, strach, poczucie winy, odpowiedzialność, toksyczny wstyd, praca z cieniem, proces żałoby, złość. Znajdziesz w nich mnóstwo przydatnych i praktycznych informacji oraz wskazówek oraz wsparcie w budowaniu relacji ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Każdy mini-warsztat składa się z części, w której dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w danym temacie oraz z części, w której odpowiadam na pytania uczestników. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.