Warsztaty online

Warsztaty online PROCESowanie eMOCji to kilkutygodniowa przestrzeń, w której dzielę się moim Szpilkowym podejściem oraz moim sposobem procesowania emocji, reakcji, triggerów/wyzwalaczy emocjonalnych. Omawiam dokładnie konkretne elementy tego procesowania, jego niuanse, przedstawiam jego różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne, demonstruję je i modeluję. Pokazuję jak za pomocą tego procesowania budować relację ze sobą, z dzieckiem wewnętrznym i jak dzięki temu odzyskać stopniowo i trwale swój wewnętrzny kompas oraz głęboki kontakt ze sobą. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

—————————–

Poniżej znajdziesz listę NAGRAŃ z innych WARSZTATÓW ONLINE, które odbyły się do tej pory. Wszystkie te warsztaty prowadziłam tak, by można było z nich korzystać nie tylko na żywo, ale właśnie również odsłuchując/oglądając nagrania w swoim tempie.
Na tym linku znajdziesz refleksje osób, które skorzystały z nagrań:
https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

Warsztaty online „Moja promienista radość!” to przestrzeń, w której przyjrzysz się temu jaką masz relację ze swoją radością, na ile jesteś w kontakcie z tą swoją i po swojemu radością, co i dlaczego ją wstrzymuje, ogranicza, sygnałem czego jest jej brak w życiu lub tłumienie jej oraz jak ją budzić, jak ją udrażniać, by mogła swobodnie promieniować. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

 

„Spotkanie z przyjmowaniem” – dzięki niemu przyjrzysz się temu jak wygląda Twoja relacja z przyjmowaniem tego, co dla Ciebie dobre, co Tobie służy. Otwiera ono przestrzeń na wewnętrzny dialog, którego intencją jest udrożnienie przepływu dobra w Twoim życiu. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

 

Warsztaty online „Wewnętrzny Tata – moja relacja z moją męską energią” to warsztaty dla kobiet, których celem jest przyjrzenie się temu jak ma się Twoja męska energia w Tobie kobiecie, jaką masz z nią relację i jak wpływa to na Twoje życie. Męska energia, czyli między innymi działanie, stawianie granic, umiejętność koncentracji na tym co ważne i co służy, dokonywanie wyborów w zgodzie z sobą, czy wzięcie odpowiedzialności za swoje dorosłe życie. Warsztaty te to również spotkanie ze swoim Wewnętrznym Tatą i budowanie z nim świadomej relacji. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

 

“Co mam robić w życiu?” to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Od czego zacząć, by znaleźć na nie odpowiedź? Gdzie jej szukać? Postanowiłam zebrać w jednym miejscu to, co pomogło mi na mojej ścieżce życiowej oraz osobom, którym towarzyszyłam w ich własnych procesach. To nie są warsztaty w formie wykładu ani “5 kroków do…”, nie padają tu gotowe odpowiedzi, lecz jest to podróż do wnętrza Ciebie. Podróż w trakcie której zadaję Tobie pytania, ale nie po to, by na szybko, z głowy i powierzchownie odpowiedzieć sobie na nie, lecz zatrzymujemy się w taki sposób, by zabrały głębiej, do ciała, do serca, by poruszyły, by skontaktowały z tym, co czeka w Tobie na uhonorowanie i przejawienie się w świecie. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

 

W odpowiedzi na zadawane mi od czasu do czasu pytania – Jak żyć z wysoką wrażliwością? Jak iść z tą wrażliwością w świat? Jak zamiast przekleństwo traktować ją jak dar? – postanowiłam stworzyć BHP dla osoby wysoko wrażliwej. Zawiera ono zebrane przeze mnie informacje i wskazówki w tym temacie, ale przede wszystkim oparte jest o moje własne osobiste odkrycia i doświadczenie. Podzieliłam się w nim nie tylko tym jak „sobie radzić” w tym świecie jako osoba wysoko wrażliwa, lecz co zrobić, by stanąć prawdziwie w swojej wrażliwości i zacząć ją odważnie i po swojemu przejawiać. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

 

Mini warsztaty online na dany temat – są tu takie tematy jak: opór, strach, poczucie winy, odpowiedzialność, toksyczny wstyd, praca z cieniem, proces żałoby, złość. Znajduje się w nich mnóstwo przydatnych i praktycznych informacji i wskazówek oraz wsparcie w budowaniu relacji ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Każdy mini-warsztat składa się z części, w której dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w danym temacie oraz z części, w której odpowiadam na pytania uczestników. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.