Warsztaty online

Warsztaty online PROCESowanie eMOCji, na których dzielę się moim Szpilkowym podejściem i “Podwójną spiralą” – moim sposobem procesowania emocji, reakcji, triggerów/wyzwalaczy emocjonalnych. Omawiam dokładnie konkretne elementy tego procesowania, jego niuanse, przedstawiam jego różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne, wielokrotnie je demonstruję i modeluję. Pokazuję jak za pomocą tego procesowania budować relację z dzieckiem wewnętrznym i jak dzięki temu odzyskać stopniowo i trwale swój wewnętrzny kompas oraz głęboki kontakt ze sobą. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

W odpowiedzi na zadawane mi od czasu do czasu pytania – Jak żyć z wysoką wrażliwością? Jak iść z tą wrażliwością w świat? Jak zamiast przekleństwo traktować ją jak dar? – postanowiłam stworzyć BHP dla osoby wysoko wrażliwej. Zawiera ono zebrane przeze mnie informacje i wskazówki w tym temacie, ale przede wszystkim oparte jest o moje własne osobiste odkrycia i doświadczenie. Podzieliłam się w nim nie tylko tym jak „sobie radzić” w tym świecie jako osoba wysoko wrażliwa, lecz co zrobić, by stanąć prawdziwie w swojej wrażliwości i zacząć ją odważnie i po swojemu przejawiać. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.

Nagrania z prowadzonych przeze mnie tematycznych mini warsztatów online. Są tu takie tematy jak: opór, strach, poczucie winy, odpowiedzialność, toksyczny wstyd, praca z cieniem, proces żałoby, złość. Znajdziesz w nich mnóstwo przydatnych i praktycznych informacji oraz wskazówek oraz wsparcie w budowaniu relacji ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Każdy mini-warsztat składa się z części, w której dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem w danym temacie oraz z części, w której odpowiadam na pytania uczestników. Kliknij na obrazek, by dowiedzieć się więcej.