Warsztaty online

Jeśli chcesz zapisać się na listę chętnych na kolejną edycję poniższego warsztatu
proszę pozostaw kontakt do siebie tutaj:
https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/h3h2o3

Po podaniu w formularzu kontaktu do siebie otrzymasz maila z linkiem do zatwierdzenia. Bez zatwierdzenia Twój kontakt nie zostanie zapisany.
Jeśli nie otrzymasz maila do inboxa sprawdź proszę spam lub inne foldery. Jeśli nie znajdziesz nigdzie maila napisz do mnie w tej sprawie na info@magdalenaszpilka.com

Emocje. Są tym, co bezpośrednio kontaktuje nas z naszym wnętrzem,
z naszym wewnętrznym dzieckiem
, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę.
wołaniem do zatrzymania się i usłyszenia samych siebie.

Niestety, w związku z tym jak byliśmy wychowywani, najczęściej chcemy je uciszyć, pozbyć się ich, odsunąć je, zrobić coś, żeby już minęły, ponieważ wywołują nieprzyjemne czy bolesne odczucia. Próbujemy je kontrolować, trzymać w ryzach, analizować, ale to nie pomaga. Nie może, bo one są przejawem tego, co w nas najbardziej spójne, autentyczne i żywe. Będą wołać tak długo i tak intensywnie, aż je usłyszymy.

Gdy przechodziłam mój osobisty głęboki proces odzyskiwania mojego dziecka wewnętrznego zalewały mnie z taką intensywnością i siłą, jakby chciały mi powiedzieć – albo nas posłuchasz, albo to się źle dla Ciebie skończy. Poddałam się im. Pozwoliłam, by mnie uczyły. O mnie samej. Zabrały mnie w podróż do samego środka, do samego jądra mojego jestestwa i zwróciły mnie sobie. Odtąd inaczej zaczęłam je postrzegać.
Nauczyły mnie nowego, nie znanego wtedy dla mnie, języka komunikacji
języka uważnego i świadomego czucia.

Tym sposobem komunikacji wewnętrznej dzielę się z tymi wszystkimi, którzy pragną odzyskać prawdziwy kontakt ze sobą, którzy pragną odzyskać swoją spójność i autentyczność

Na warsztatach „PROCESowania eMOCji” omawiam dokładnie jej konkretne elementy, jej niuanse, przedstawiam jej różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne w niej oraz wielokrotnie ją demonstruję i modeluję, tak by można ją i siebie poczuć.

Uczestnicy mają kilka tygodni na to, by tą komunikację wypróbować, przetestować i wrócić z pytaniami, które pojawiają się w trakcie samodzielnego procesowania emocji.
W trakcie spotkań wspólnie tworzymy bezpieczną, czułą przestrzeń, w której nasze dzieci wewnętrzne są widziane i czute.

Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, zapraszam ciepło.


Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz nawiązać czułą, głęboką relację ze swoim dzieckiem wewnętrznym
 • zdobywasz wiedzę na temat swoich zranień, schematów z dzieciństwa, ale dalej nie wiesz co zrobić z emocjami, które są ich wynikiem, a które ciągle wracają
 • doszłaś/doszedłeś do jakiegoś miejsca w swoim procesie i utknęłaś/utknąłeś
 • procesujesz emocje, ale nie widzisz rezultatów tego w swoim życiu
 • czujesz opór przed procesowaniem emocji lub czujesz opór przed procesowaniem pewnych emocji
 • nie wiesz tak naprawdę co konkretnie robić z emocjami, jak do nich podejść
 • nie wiesz jak pracować z wspomnieniami, które wracają
 • doświadczyłaś/eś traum, które spowodowały zamrożenie pewnych części Ciebie i nie wiesz jak je uwolnić, by przywrócić w nich życie i sprawczość
 • wiesz, że kierują Tobą pewne programy, które Tobie wpojono, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć, by je rozprogramować
 • nie masz wspomnień i nie wiesz jak w takim razie dotrzeć do emocji
  z przeszłości i je uwolnić
 • potrzebujesz sposobu, podejścia, które możesz sama/sam stosować w swoim życiu i wspierać się nim kiedykolwiek będzie taka potrzeba  


Ten warsztat jest bardzo praktyczny
, więc jeśli zależy Tobie na konkretach, na tym,
by poznać i stosować w swoim życiu sposób komunikacji ze sobą, który działa i przynosi namacalne i stabilne efekty, to zapraszam Cię.

Jako uczestniczka/uczestnik otrzymasz na zawsze nagrania z wszystkich 4 części,
więc możesz do nich wracać tyle razy, ile potrzebujesz.

Nagrań nie można zakupić po zakończonym warsztacie, nie są one dostępne dla osób spoza warsztatu. Zależy mi na tym, by stworzyć bezpieczną przestrzeń dla uczestników, by to, co wyjdzie w trakcie procesowania pozostało w grupie.

Dla uczestników warsztatów, którzy potrzebują kontynuacji wsparcia, dłuższego towarzyszenia, oferuję odpłatne comiesięczne grupowe wsparcie.

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników poprzednich edycji warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/


CZAS:

Najbliższa edycja odbędzie się w lipcu lub dopiero po wakacjach – wkrótce poinformuję.
Warsztaty składają się z czterech spotkań, jedno na jeden tydzień, zazwyczaj w środę.
Każde z nich trwa 2 godziny i zaczyna się o godzinie 19.00 czasu polskiego.

MIEJSCE:
Komunikator ZOOM, grupa max 30 osób.
Szczegóły dostępu otrzymasz w mailu po opłaceniu warsztatu.

KOSZT:
680 zł
W cenie biletu są cztery 2-godzinne spotkania oraz nagrania z nich,
które otrzymujesz na zawsze.

 

Zapraszam ciepło do mojej przestrzeni ❤

 

* * *


NAGRANIA Z MINI-WARSZTATÓW ONLINE

Na chwilę obecną są dostępne do kupienia poniższe nagrania:

opór (edycja I, 2 godziny) – styczeń 2020 – 115 PLN
opór (edycja II, 2 godziny) – luty 2020 – 115 PLN
Cena za obie edycje zakupione razem wynosi 185 PLN.
Obie edycje składają się z dwóch części – najpierw jest część, w której dzielę się doświadczeniem w pracy z oporem, a następnie część zawierająca pytania uczestników.
Część pierwsza w obu edycjach jest podobna, ponieważ jest oparta na tym samym materiale, natomiast część druga w każdej edycji jest inna, ponieważ jest wynikiem pytań uczestników.

strach (I edycja, 2 godziny) – marzec 2020 – 115 PLN
strach (II edycja, 2 godziny) – kwiecień 2020 – 115 PLN
Cena za obie edycje zakupione razem wynosi 185 PLN. 
Obie edycje składają się z dwóch części – najpierw jest część, w której dzielę się doświadczeniem w pracy ze strachem, a następnie część zawierająca pytania uczestników.
Część pierwsza w obu edycjach jest podobna, ponieważ jest oparta na tym samym materiale, natomiast część druga jest inna w każdej edycji, ponieważ jest wynikiem pytań uczestników.

poczucie winy (2 godziny) – maj 2020 – 115 PLN

odpowiedzialność (2 godziny) – czerwiec 2020 – 115 PLN

toksyczny wstyd (3-części, 3 x 2 godziny) – lipiec i sierpień 2020 – 300 PLN

praca z cieniem (2 godziny) – sierpień 2020 – 115 PLN

proces żałoby (2 części, 2 x 2 godziny) – wrzesień 2020 – 185 PLN

złość (2 części, 2 x 2 godziny) – październik 2020 – 185 PLN

Zakupując dane nagranie otrzymujesz je w formacie video i audio, z tym, że część zawierająca interakcję z uczestnikami przechodzi w format audio.

W celu zakupienia nagrania napisz do mnie na adres e-mail: info@magdalenaszpilka.com
Jeśli mieszkasz za granicą i wolisz dokonać płatności w Euro, proszę napisz o tym w mailu.

Poniżej znajdują się opisy poszczególnych mini-warsztatów.

OPÓR

– Wiem co mam robić, a tego nie robię, no nie mogę się zmusić…
– Już dawno powinnam/powinienem, ale nie mogę się do tego zabrać…
– Wiem, że powinnam/powinienem już tego nie robić, a robię…
– Już byłam/byłem tak blisko, ale się wycofałam/wycofałem…

Te zdania wskazują na pewien wewnętrzny opór, a uczucie, którego się wtedy doświadcza często jest opisywane jak próba wyjścia z portu przy zarzuconej kotwicy albo jak jazda przez życie na hamulcu ręcznym. Od dzieciństwa jesteśmy uczeni i zachęcani do tego, by z oporem walczyć, by się zmuszać. A co gdyby w niego zajrzeć? Szczególnie wtedy, gdy chcemy dokonać dużych zmian, gdy chcemy sięgnąć po więcej, gdy chcemy zacząć robić coś, czego wcześniej nie robiliśmy, opór wtedy jest większy niż kiedykolwiek i wyciąga na powierzchnię to, co wcześniej siedziało na samym dnie naszej podświadomości.

Z nagrania tego mini-warsztatu dowiesz się, dlaczego tak niezmiernie ważne jest wsłuchanie się w swój opór i rozkodowanie informacji, z którymi przychodzi, skąd opór się bierze, dlaczego, o czym informuje i jak do niego podchodzić, by uwalniać siebie z nieuświadomionych ograniczeń i schematów, które są już nieaktualne, a z których podświadomie operujesz.

STRACH

Jest naszym nieodłącznym towarzyszem życia. Potrafi bardzo zblokować, zatrzymać, cofnąć do wyuczonych zachowań. Wpływa na ciało fizyczne, paraliżuje je, skraca oddech. W procesie powrotu do siebie jest jedną z tych emocji, na które często trafimy, ma to swoje powody.

Z nagrania tego mini warsztatu dowiesz się o czym strach informuje, z czym kontaktuje i jak z nim pracować, by zamiast blokować, stał się sprzymierzeńcem w odzyskiwaniu siebie i odbudowywaniu bezpiecznej wewnętrznej więzi.

POCZUCIE WINY

Jesteśmy go uczeni bardzo wcześnie, a przez to ma ono ogromny wpływ na rozwój naszego ja, naszej tożsamości. Jego celem jest podporządkowywanie dzieci przez dorosłych, blokuje więc proces indywidualizacji, wymusza uległość i poddaństwo. Wstrzymuje działanie, samodzielne myślenie, kwestionowanie, spontaniczność. Stale powtarzane, staje się naszym wewnętrznym policjantem.

Z nagrania tego mini-warsztatu dowiesz się jak je demaskować i rozpracowywać, by wyzwolić się z uwikłania w nim i dzięki temu odzyskać własną godność, suwerenność i sprawczość.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

– Czy łapiesz się na tym, że znowu zrobiłaś/eś coś za kogoś?
– Czy ponownie dałaś/dałeś się wkręcić w nieswoje sprawy?
– Czy często wszystko spada na Twoje barki?
– Czy łapiesz się na tym, że ciągle kogoś ratujesz?
– Czy masz problem z wzięciem odpowiedzialności za swoje życie, swoje sprawy?
– Czy stanowi dla Ciebie trudność skupienie się na swoim życiu, planach, marzeniach?

Z nagrania tego mini-warsztatu dowiesz się, dlaczego bierzesz odpowiedzialność za innych, jakie mechanizmy za tym stoją oraz jak przestać to robić. Dowiesz się również, dlaczego nie bierzesz odpowiedzialności za swoje życie i jak zacząć to robić.

TOKSYCZNY WSTYD

Toksyczny wstyd jest jak wirus komputerowy, niszczycielskie oprogramowanie, które przychodzi z zewnątrz i przejmuje kontrolę nad człowiekiem od środka. Pod wpływem toksycznego wstydu odcinamy się od swojego rdzenia i stopniowo zapominamy kim tak naprawdę jesteśmy. Co gorsza, zaczynamy ten wirus nieświadomie przekazywać dalej. Z czasem zatruwa nas i nasze relacje.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak go rozpoznawać, jak go dezaktywować i jak rozpracowując go zwracać sobie swój własny potencjał i wrodzoną naturę, skorzystaj z nagrania tego mini-warsztatu, który odbył się w trzech częściach. W części pierwszej otrzymasz ponadto konkretne zadanie, na tyle małe, byś mógł/mogła znaleźć na nie przestrzeń w swoim życiu, a na tyle istotne, by wyrobiło w Tobie nowe podejście w stosunku do siebie. Kolejne dwie części zawierają mnóstwo różnorodnych pytań uczestników, które pomogą Tobie rozwikłać Twoje własne niejasności i zbliżą Cię do siebie.   

PRACA Z CIENIEM

Samo sformułowanie „cień” ma w sobie pewną tajemniczość i często jest określane jako coś negatywnego, jako ta zła, negatywna część nas, którą powinniśmy zmienić, trzymać w ryzach. Nic bardziej mylnego. Cień w wielkim skrócie to zbiór aspektów nas samych, które są dla nas obce, ponieważ musieliśmy je wystawić za drzwi naszego wewnętrznego domu. Dopóki ich świadomie nie rozpoznamy i nie zintegrujemy, będą się o sobie przypominać poprzez trudności w relacjach, poprzez nieudaną pracę, problemy ze zdrowiem, poprzez blokady w ucieleśnianiu swojego własnego potencjału.

O tym jak rozpoznawać swój cień, jak odzyskiwać i integrować to, co jest w nim schowane, by zwrócić sobie pełnię siebie, swoją wewnętrzną moc i dary, z których dotąd nie korzystałaś/nie korzystałeś, dowiesz się z nagrania tego mini-warsztatu.

PROCES ŻAŁOBY

Dla większości z nas oczywistym jest to, że kiedy umiera ktoś bliski, potrzeba czasu, czasu żałoby, by się z tym pogodzić. Ale są takie rodzaje żałoby, które są w naszym społeczeństwie traktowane po macoszemu np. utrata dziecka nienarodzonego, utrata ukochanego zwierzęcia, koniec relacji partnerskiej czy przyjaźni, wyprowadzka do innego miejsca, utrata pracy, która była dla nas ważna. Pozostajemy wtedy często sami ze swoimi przeżyciami i nie dostajemy potrzebnego zrozumienia i empatii od bliższego i dalszego otoczenia. Bo przecież można zajść w kolejną ciążę, bo to tylko pies/kot, bo jak nie ten partner to następny, bo w sumie to dobrze, że to się skończyło, bo jak nie ta przyjaciółka, to będzie inna, bo w innym miejscu będzie Ci lepiej, a pracę też sobie znajdziesz. Również w kręgach tzw. duchowych też często nie możemy liczyć wtedy na wsparcie, bo przecież nie ma co się przywiązywać. Pod presją otoczenia robimy więc wszystko, by się otrząsnąć, ogarnąć i nie rozpaczać. Tylko, że wtedy tracimy szansę na kontakt z obszarami siebie, do których żałoba nas zaprasza, a które czekają na integrację.

Z nagrania tego mini-warsztatu dowiesz się jak wspierać siebie w czasie żałoby, jak w ogóle ją rozpoznać, bo często sami nie jesteśmy jej świadomi, jakie symptomy może przybierać, w jakie etapy nas zabiera i dlaczego tak istotne jest, by przeżyć ją z szacunkiem dla niej, by zrobić na nią przestrzeń w sobie i w swoim życiu.

ZŁOŚĆ

Złość to jedna z najbardziej nierozumianych i niedocenianych emocji, która jednocześnie jest bezpośrednio związana z przejawianiem siebie w świecie. Niezintegrowana i nieuhonorowana w nas powoduje klęski życiowe, ponieważ przejawiać się musi, ale jeśli jest tłamszona, robi to w destrukcyjny sposób. Złość jest nie tylko strażnikiem naszej godności i suwerenności, lecz tym, co łączy nas z naszym wewnętrznym ogniem, wewnętrzną mocą. Niesie ze sobą niezmiernie ważne informacje, które są niezbędne do tego, by żyć w połączeniu z własną prawdziwą Naturą i jej potrzebami oraz darami, które wnosi do świata.

Niestety nauczono nas wystawiać ją za drzwi naszego wewnętrznego domu. Wielu z nas ma ją więc mniej lub bardziej wypartą, co na poziomie relacji przejawia się bolesnymi konfliktami, na poziomie ciała konkretnymi symptomami, a w obszarze realizowania swojej prawdziwej ścieżki życiowej impotencją i brakiem klarowności. Do tego w naszym kręgu kulturowym zaleca się kontrolowanie jej, panowanie nad nią, pacyfikowanie jej. Jednak bez głębokiego uświadomienia sobie i doświadczenia w ciele oraz sercu tego, czym ona tak naprawdę jest, co klarownie sygnalizuje i czego się od nas domaga, pozostajemy w odcięciu od jej potężnej życiodajnej mocy.

W moim osobistym procesie jest jedną z tych emocji, wobec których odczuwam głęboką pokorę i która jest moim nauczycielem mnie samej jak i życia. Kiedyś postrzegałam ją jako potwora, dziś widzę ją i odczuwam jako mądrą, mocarną, osadzoną w sobie i w swoim rdzeniu suwerenną istotę, która pulsuje i emanuje bezwarunkową miłością. Każdy z nas ją w sobie ma.

Z nagrania tego mini-warsztatu dowiesz się o czym informuje i z czym kontaktuje złość oraz jak nawiązać z nią nową relację, by mogła w zdrowy sposób spełniać swoją rolę. Pierwsza część nagrania zawiera istotne informacje oraz proste zadanie do samo-obserwacji, jak również medytację, która połączy Cię z Twoją niepodległą nikomu, suwerenną częścią Ciebie oraz uświadomi Tobie naturę złości. Druga część zawiera mnóstwo różnorodnych pytań i odpowiedzi w temacie złości.