Warsztaty


Obecny rok jest dla wielu z nas nie lada wyzwaniem. To, z czym przyszło nam się zmierzyć, zaskoczyło nas, jednych mniej, drugich bardziej. Przez te miesiące obserwowałam co działo się ze mną, moim małżeństwem, rodziną oraz z ludźmi dookoła mnie i niemal każdego dnia dziękowałam sobie za to, że kilka lat temu zdecydowałam się na zejście w dół, do mrocznych i wilgotnych głębin mojej podświadomości, ponieważ to tam, w ciemności, bólu, odkopywanych traumach i niekończących się łzach, rodziło się moje solidne, mocarne ukorzenienie. To na jego bazie wyrosło moje wewnętrzne drzewo – pień, który symbolizuje dla mnie wewnętrzny kręgosłup-rdzeń i wynikającą z tego zewnętrzną postawę oraz korona, która symbolizuje dla mnie połączenie z niebem, Duchem, wyższym prowadzeniem.

Tego roku, to moje drzewo testowane było wielokrotnie i zamiast osłabnąć, wzmocniło się jeszcze bardziej. Zdałam sobie sprawę, że było to możliwe właśnie dzięki solidnym korzeniom, dzięki temu, że dałam sobie mnóstwo czasu, by je odbudować i stale pozwalam sobie jeszcze głębiej je wpuścić. Praktycznie oznacza to wchodzenie w jeszcze głębszy kontakt z ciałem i jego odczuciami, wsłuchiwanie się w subtelności, uczynienie ich ważnymi i pozwolenie, by poprowadziły tam, gdzie trzeba. Tego roku wróciłam do starych, procesowanych już traum, ale z innym podejściem, które udrażnia to, co było do tej pory zastałe, zamrożone, zahibernowane. Procesowanie po procesowaniu wracało Życie tam, gdzie go wcześniej nie było.

Tym podejściem chcę się z Tobą podzielić na najbliższym warsztacie. Chcę Tobie pokazać jak wejść w kontakt z zagubionymi cząstkami siebie, nie tylko po to, by je utulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie ukrytą w nich uśpioną moc i ją ucieleśnić. Pokażę Tobie jak za pomocą zewnętrznych bodźców, które niczym okruszki chleba pokazują kierunek na leśnej ścieżce, pójść w głąb wewnętrznego lasu, w którym ukrywają się cząstki Ciebie, wygnane, błądzące, szukające drogi do domu. Pokażę Tobie jak je możesz odnaleźć, rozpoznać i świadomie przyjąć z powrotem, by w ten sposób odbudowywać swój wewnętrzny dom, swój wewnętrzny kompas, swoje wewnętrzne wiedzenie i wypływającą z tego moc i sprawczość.

Na tym warsztacie po raz pierwszy będziemy razem – ja i mój mąż, Grzegorz. Będziemy razem trzymać dla Ciebie i całej grupy, kobiet i mężczyzn, bezpieczną, czułą przestrzeń, w której będzie miejsce na wszelkie emocje, uczucia i ekspresję. Spędzimy razem cały weekend na głębokiej pracy wewnętrznej, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach przy kominku, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni pysznym jedzonkiem i wspierani energią Krainy Łagodności.

Z serca zapraszamy,

Magdalena i Grzegorz

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:
20-22 listopada 2020, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Rozpoczynamy spotkaniem przy naparze herbacianym i cieście o 17tej w piątek, a kończymy kolacją w niedzielę o 17tej.

MIEJSCE:
Kraina Łagodności
Stołpie 1, 76-010 Polanów
tel. 507 165 847
woj. zachodniopomorskie
email: krainalagodnosci.stolpie@gmail.com
www: http://www.krainalagodnosci-stolpie.pl/pl/

Kraina Łagodności to przepiękne, zatopione w naturze miejsce ze starodawną leśniczówką, która została całkowicie odremontowana i oddana do użytku w 2015 r. Znajduje się w kompleksie leśnym zwartych drzewostanów dębowych, sosnowych i świerkowych, nad małym oczkiem wodnym. Ponad hektarowa powierzchnia, na której znajduje się sad (drzewa jabłoni, gruszy czereśni oraz brzoskwiń) jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Cisza i spokój jakie panują w Krainie Łagodności pozwala na oderwanie się od szybkiego tempa życia i delektowanie się śpiewem ptaków i czystym powietrzem.

DOJAZD transportem publicznym:
Pociąg/autobus do Koszalina, a stamtąd autobusem lub busem do Kościernicy, która znajduje się 2,5 km od miejsca warsztatów. Z Kościernicy odbiór samochodem przez organizatora.

ZAKWATEROWANIE:
Noclegi w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z łazienkami.
 
WYŻYWIENIE:
Piątek: napar herbaciany i ciasto, kolacja
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja
Niedziela: śniadanie, obiad, kolacja

KOSZT:
– nocleg i wyżywienie: 385 zł za całość, płatne przelewem do 6 listopada na konto Krainy Łagodności

– warsztat: 250 Euro, płatne przelewem lub PayPal na konto organizatora
* opcja I – całość (250 Euro) do 20 października
* opcja II – rata pierwsza (150 Euro) do 20 października, rata druga (100 Euro) do 6 listopada

W celu zagwarantowania miejsca na warsztacie dokonaj opłaty za całość lub wpłać pierwszą ratę do 20 października. 

ZAPISY:
Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.
Miejsca przydzielone zostaną wg kolejności zgłoszeń.
W celu zapisania się na warsztat oraz w przypadku wszelkich pytań z nim związanych skontaktuj się z Grzegorzem pod adresem email: info@szpilkaholistic.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych

 

* * *

Warsztaty “Jak wsłuchać się w ciało i emocje, by odzyskać siebie”,
które odbyły się do tej pory:

12 października 2019 – Kraków

14 września 2019 – Belgia

10 marca 2019 – Poznań, Polska

23 września 2018 – Wrocław, Polska

15 lipca 2018 – Greystones, Irlandia

23 czerwca 2018 – Londyn, Wielka Brytania

11 marca 2018 – Poznań, Polska

8 października 2017 – Gdynia, Polska

7 października 2017 – Gdynia, Polska

* * *