Warsztaty


Rok 2020 okazał się dla wielu z nas nie lada wyzwaniem. To, z czym przyszło nam się zmierzyć, zaskoczyło nas, jednych mniej, drugich bardziej. Przez miesiące obserwowałam co działo się ze mną, moim małżeństwem, rodziną oraz z ludźmi dookoła mnie i niemal każdego dnia dziękowałam sobie za to, że kilka lat temu zdecydowałam się na zejście w dół, do mrocznych i wilgotnych głębin mojej podświadomości, ponieważ to tam, w ciemności, bólu, odkopywanych traumach i niekończących się łzach, rodziło się moje solidne, mocarne ukorzenienie. To na jego bazie wyrosło moje wewnętrzne drzewo – pień, który symbolizuje dla mnie wewnętrzny kręgosłup-rdzeń i wynikającą z tego zewnętrzną postawę oraz korona, która symbolizuje dla mnie połączenie z niebem, Duchem, wyższym prowadzeniem.

Okoliczności poprzedniego roku testowały to moje drzewo wielokrotnie, ale ono zamiast osłabnąć, wzmocniło się jeszcze bardziej. Zdałam sobie sprawę, że było to możliwe właśnie dzięki solidnym korzeniom, dzięki temu, że dałam sobie mnóstwo czasu, by je odbudować i stale pozwalam sobie jeszcze głębiej je wpuścić. Praktycznie oznacza to wchodzenie w jeszcze głębszy kontakt z ciałem i jego odczuciami, wsłuchiwanie się w subtelności, uczynienie ich ważnymi i pozwolenie, by poprowadziły tam, gdzie trzeba. Poprzedniego roku wróciłam do starych, procesowanych już wcześniej traum, ale z innym podejściem, które udrażnia to, co było do tej pory zastałe, zamrożone, zahibernowane. Procesowanie po procesowaniu wracało Życie tam, gdzie go wcześniej nie było.

Tym podejściem chcę się z Tobą podzielić na najbliższym warsztacie. Chcę Tobie pokazać jak wejść w kontakt z zagubionymi cząstkami siebie, nie tylko po to, by je utulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie ukrytą w nich uśpioną moc i ją ucieleśnić. Pokażę Tobie jak za pomocą zewnętrznych bodźców, które niczym okruszki chleba pokazują kierunek na leśnej ścieżce, pójść w głąb wewnętrznego lasu, w którym ukrywają się cząstki Ciebie, wygnane, błądzące, szukające drogi do domu. Pokażę Tobie jak je możesz odnaleźć, rozpoznać i świadomie przyjąć z powrotem, by w ten sposób odbudowywać swój wewnętrzny dom, swój wewnętrzny kompas, swoje wewnętrzne wiedzenie i wypływającą z tego moc i sprawczość.

Na tym warsztacie będziemy razem – ja i mój mąż, Grzegorz. Będziemy razem trzymać dla Ciebie i całej grupy, kobiet i mężczyzn, bezpieczną, czułą przestrzeń, w której będzie miejsce na wszelkie emocje, uczucia i ekspresję. Spędzimy razem cały weekend na głębokiej pracy wewnętrznej, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach przy kominku, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni pysznym jedzonkiem i wspierani energią Krainy Łagodności.

Z serca zapraszamy,

Magdalena i Grzegorz

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:
12-14 marca 2021, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Rozpoczynamy spotkaniem przy naparze herbacianym i cieście o 17tej w piątek, a kończymy kolacją w niedzielę o 17tej.

MIEJSCE:
Kraina Łagodności
Stołpie 1, 76-010 Polanów
tel. 507 165 847
woj. zachodniopomorskie
email: krainalagodnosci.stolpie@gmail.com
www: http://www.krainalagodnosci-stolpie.pl/pl/

Kraina Łagodności to przepiękne, zatopione w naturze miejsce ze starodawną leśniczówką, która została całkowicie odremontowana i oddana do użytku w 2015 r. Znajduje się w kompleksie leśnym zwartych drzewostanów dębowych, sosnowych i świerkowych, nad małym oczkiem wodnym. Ponad hektarowa powierzchnia, na której znajduje się sad (drzewa jabłoni, gruszy czereśni oraz brzoskwiń) jest ogrodzona, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Cisza i spokój jakie panują w Krainie Łagodności pozwala na oderwanie się od szybkiego tempa życia i delektowanie się śpiewem ptaków i czystym powietrzem.

DOJAZD transportem publicznym:
Pociąg/autobus do Koszalina, a stamtąd autobusem lub busem do Kościernicy, która znajduje się 2,5 km od miejsca warsztatów. Z Kościernicy odbiór samochodem przez organizatora.

ZAKWATEROWANIE:
Noclegi w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z łazienkami.
 
WYŻYWIENIE:
Piątek: napar herbaciany i ciasto, kolacja
Sobota: śniadanie, obiad, kolacja
Niedziela: śniadanie, obiad, kolacja

KOSZT:
– nocleg i wyżywienie: 385 zł za całość, płatne na miejscu w Krainie Łagodności
– warsztat: 1100 zł lub 250 Euro, płatne przelewem lub PayPal na konto organizatora

ZAPISY:
Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.
Miejsca przydzielone zostaną wg kolejności zgłoszeń.
W celu zapisania się na warsztat oraz w przypadku wszelkich pytań z nim związanych skontaktuj się z Grzegorzem pod adresem email: gszpika7@gmail.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych

 

* * *

Warsztaty “Jak wsłuchać się w ciało i emocje, by odzyskać siebie”,
które odbyły się do tej pory:

12 października 2019 – Kraków

14 września 2019 – Belgia

10 marca 2019 – Poznań, Polska

23 września 2018 – Wrocław, Polska

15 lipca 2018 – Greystones, Irlandia

23 czerwca 2018 – Londyn, Wielka Brytania

11 marca 2018 – Poznań, Polska

8 października 2017 – Gdynia, Polska

7 października 2017 – Gdynia, Polska

* * *