Warsztaty

WARSZTATY WEEKENDOWE – 26-28 listopada 2021 – Wytwórnia Ciszy

Zapraszamy na nasze kolejne wspólnie prowadzone warsztaty weekendowe “Wewnętrzne ukorzenienie”, które tym razem odbędą się w Wytwórni Ciszy, w samym sercu Polski.

Warsztaty te prowadzimy bardzo intuicyjnie i płynnie, w głębokim zaufaniu do procesu, bez zaplanowanej z góry szczegółowej i sztywnej struktury, tworząc w ten sposób czaso-przestrzeń, która przyjmuje, obejmuje i wspiera wszystko to, co wypływa z wnętrza uczestniczących osób. Wszelkie procesy, ćwiczenia, medytacje są podporządkowane wypływającym potrzebom grupy i jej poszczególnych uczestników, z intencją „wewnętrznego ukorzenienia”.

Każda osoba zasiadająca w kręgu wnosi siebie, swoje wnętrze, swoją historię i intencję, które są traktowane z szacunkiem, uważnością, czułością i łagodnością. Trzymamy razem dla wszystkich bezpieczną przestrzeń, w której wszystko może wybrzmieć tak, jak potrzebuje wybrzmieć – słowa, które nie zostały wypowiedziane, emocje, które nie zostały poczute czy doświadczone, reakcje, na które wcześniej nie było przestrzeni i zgody, potrzeby oraz prawa, które nie zostały nazwane i odpowiednio uhonorowane.

Najczęściej pojawiającą się refleksją uczestników naszych poprzednich warsztatów są słowa: „to było jak doświadczenie domu, którego się nie miało”. Bo dom to nie tylko mury i jedzenie na stole, dom to przede wszystkim relacje, to poczucie, że jest się widzianym sercem, że jest się częścią wspólnoty, w której człowiek czuje się chcianym i traktowanym z czułością, życzliwością i szacunkiem.

I tak jak my jesteśmy częścią większej całości, tak w nas są cząstki, które są fragmentami całości. Wiele z tym cząstek musieliśmy wystawić za drzwi naszego wewnętrznego domu, wiele z nich było niechcianych i odrzucanych. Pokażemy Tobie jak je z powrotem sprowadzać do domu, jak je w ogóle rozpoznawać, jak wejść z nimi w kontakt, ale nie tylko po to, by je odzyskaćutulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie dzięki temu wewnętrzną pełnię i ukrytą w nich uśpioną moc i sprawczość.

Spędzimy razem cały weekend na głębokiej pracy wewnętrznej, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni wegetariańskimi posiłkami i wspierani energią Wytwórni Ciszy.

Z serca zapraszamy,
Magdalena i Grzegorz

 

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników naszych poprzednich warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:

26-28 listopada 2021, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Zaczynamy w piątek, 26 listopada o 17tej spotkaniem otwierającym wspólny krąg. Kończymy w niedzielę po południu, 28 listopada o 17tej, zamknięciem kręgu.

MIEJSCE:

Wytwórnia Ciszy – miejsce w samym sercu Polski, oddalone od wsi, otoczone lasem i rozległymi podmokłymi łąkami i polami. Lubią je dzikie zwierzęta i ptaki. Bliskie sąsiedztwo Warty kształtuje ten krajobraz. Jest tu stary dom, zbudowany w lokalnym stylu z miejscowego białego wapienia, sala warsztatowa otwierająca się wprost na las, pokoje, których wystrój inspirują różne przyjazne rośliny, jadalnia połączona z drewnianym tarasem. To wszystko tworzy dobre otoczenie, by uwaga mogła zwrócić się do wewnątrz. Byśmy mogli, jak w motto Wytwórni – pamiętać siebie.

www.WytworniaCiszy.pl
Brzozówka 30, 99-210 Uniejów
tel.: Lonia 605 883 246, Andrzej 691 129 484
email: dom@wytworniaciszy.pl

Zakwaterowanie jest dostępne w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami.
Pokoje 1-osobowe dostępne są za dodatkową opłatą. 

Kuchnia jest wegetariańska. Kawa, herbata dostępne są cały czas.

Zakwaterowanie i wyżywienie obejmują:
– 2 noclegi – z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
– kolacja w piątek, śniadanie, obiad, kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę

KOSZT:

– noclegi i wyżywienie: 365 zł, płatne gotówką na miejscu 

– warsztaty: 1200 zł, płatne w całości lub w dwóch ratach, przelewem na konto organizatora
* opcja I – całość – 1200 zł – do piątku 22 października
* opcja II – rata I – 600 zł, do piątku 22 października, rata II – 600 zł, do piątku 5 listopada

W celu zagwarantowania miejsca na warsztacie dokonaj opłaty za całość lub wpłać pierwszą ratę do 22 października. Tylko terminowe dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztacie.

ZAPISY:

Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

W celu zapisania się na warsztaty oraz w przypadku wszelkich pytań z nimi związanych skontaktuj się z Grzegorzem pod adresem email: gszpilka7@gmail.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Informacje na temat przechowywania i przetwarzania Twoich danych znajdziesz pod tym linkiem:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Natomiast na poniższym linku znajduje się regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując opłaty za warsztaty:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin/

Zapraszamy ciepło do naszej przestrzeni 💗

Magdalena i Grzegorz

——————————–

Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych
– ciąża