Warsztaty

WARSZTATY WEEKENDOWE – 30 lipca-1 sierpnia 2021 – Kominkowy Spichlerz

Zapraszamy na nasze wspólnie prowadzone warsztaty weekendowe, które odbędą się w Kominkowym Spichlerzu, na południu Polski.

Warsztaty te prowadzimy bardzo intuicyjnie i płynnie, w głębokim zaufaniu do procesu, bez zaplanowanej z góry szczegółowej i sztywnej struktury, tworząc w ten sposób czaso-przestrzeń, która przyjmuje, obejmuje i wspiera wszystko to, co wypływa z wnętrza uczestniczących osób. Wszelkie procesy, ćwiczenia, medytacje są podporządkowane wypływającym potrzebom grupy i jej poszczególnych uczestników, z intencją „wewnętrznego ukorzenienia”.

Każda osoba zasiadająca w kręgu wnosi siebie, swoje wnętrze, swoją historię i intencję, które są traktowane z szacunkiem, uważnością, czułością i łagodnością. Trzymamy razem dla wszystkich bezpieczną przestrzeń, w której wszystko może wybrzmieć tak, jak potrzebuje wybrzmieć – słowa, które nie zostały wypowiedziane, emocje, które nie zostały poczute czy doświadczone, reakcje, na które wcześniej nie było przestrzeni i zgody, potrzeby oraz prawa, które nie zostały nazwane i odpowiednio uhonorowane.

Najczęściej pojawiającą się refleksją uczestników naszych poprzednich warsztatów były słowa: „to było jak doświadczenie domu, którego się nie miało”. Bo dom to nie tylko mury i jedzenie na stole, dom to przede wszystkim relacje, to poczucie, że jest się widzianym sercem, że jest się częścią wspólnoty, w której człowiek czuje się chcianym i traktowanym z czułością, życzliwością i szacunkiem.

I tak jak my jesteśmy częścią większej całości, tak w nas są cząstki, które są fragmentami całości. Wiele z tym cząstek musieliśmy niestety wystawić za drzwi naszego wewnętrznego domu, wiele z nich było niechcianych i odrzucanych. Pokażemy Tobie jak je z powrotem sprowadzać do domu, jak je w ogóle rozpoznawać, jak wejść z nimi w kontakt, ale nie tylko po to, by je odzyskaćutulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie dzięki temu wewnętrzną pełnię i ukrytą w nich uśpioną moc i sprawczość.

Spędzimy razem cały weekend na głębokiej pracy wewnętrznej, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni posiłkami przygotowanymi wg 5 przemian i wspierani energią Kominkowego Spichlerza.

Z serca zapraszamy,
Magdalena i Grzegorz

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników naszych poprzednich warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:

30 lipca – 1 sierpnia 2021, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Zaczynamy w piątek, 30 lipca o 17tej spotkaniem otwierającym wspólny krąg. Kończymy w niedzielę po południu, o 17tej, zamknięciem kręgu.

MIEJSCE:

Kominkowy Spichlerz

http://www.kominkowyspichlerz.pl
Tarnawska Góra
34-210 Śleszowice

Tel – Paweł – 501 438 333
Tel – Marta – 502 292 869
adres e-mail: pkominko@op.pl

Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych, łazienki wspólne.
Kuchnia wegetariańska przygotowywana wg 5 przemian.

Zakwaterowanie i wyżywienie obejmują:
– 2 noclegi – z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
– kolacja w piątek, śniadanie, obiad, kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę
– bez limitu herbaty, zioła i kawa

KOSZT:

– noclegi i wyżywienie: 310 zł, płatne gotówką na miejscu w Kominkowym Spichlerzu

– warsztaty: 1200 zł, płatne w całości lub w dwóch ratach, przelewem na konto organizatora
* opcja I – całość – 1200 zł – do piątku 25 czerwca
* opcja II – rata I – 600 zł, do piątku 25 czerwca, rata II – 600 zł, do piątku 9 lipca

W celu zagwarantowania miejsca na warsztacie dokonaj opłaty za całość lub wpłać pierwszą ratę do 25 czerwca. Tylko terminowe dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztacie.

ZAPISY:

Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

W celu zapisania się na warsztaty oraz w przypadku wszelkich pytań z nimi związanych skontaktuj się z Grzegorzem pod adresem email: gszpilka7@gmail.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

 

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Informacje na temat przechowywania i przetwarzania Twoich danych znajdziesz pod tym linkiem:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Natomiast na poniższym linku znajduje się regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując opłaty za warsztaty:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin/ 

Pozdrawiamy ciepło,

Magdalena i Grzegorz

————————————

Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych
– ciąża