Warsztaty


Witaj, narodził się pomysł na weekendowe warsztaty w malowniczej miejscowości Paignton, w Anglii. Potrzebuję jednak wiedzieć, czy są zainteresowane osoby, bym mogła zarezerwować już teraz potrzebną ilość pokoi. Warsztaty będą dotyczyły pracy z wewnętrznym dzieckiem, emocjami, ciałem, odkrywania swojej prawdziwej Natury. 
Grupa będzie liczyła maksymalnie 15 osób, ponieważ zależy mi na intymnej atmosferze i uważności wobec uczestników. Koszt warsztatów plus dwóch noclegów (pt/sb i sb/n) będzie wynosił ok. 400 Euro. Wyżywienie płatne osobno na miejscu. 

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany zapraszam do zapisania się na listę chętnych na te konkretne warsztaty. Poniżej podaję linka do zapisu: 
https://www.eventbrite.com/e/weekendowe-warsztaty-anglia-tickets-98413821389

Miejsce warsztatów – https://kindaplace.org

Informacje na temat dojazdu do miejsca warsztatów, które otrzymałam od organizatorki warsztatów:

Jeśli podróżujesz samolotem do Lotniska Bristol:

1) Z lotniska autobus Megabus do Exeter, Sowton Park & Ride Site, zaraz obok jest stacja pociągów, gdzie jeżdżą bezpośrednio pociągi do Paignton.
Tutaj możesz kupić bilet na pociąg, koszt podróży od 8,80 GBP, czas przejazdu od 1,30h: https://www.gwr.com/
Tutaj możesz kupić bilet na autobus Megabus, koszt podróży od 8,70 GBP, czas przejazdu od 1,10: https://uk.megabus.com/
 
2) Z lotniska autobus Falcon do Exeter Sowton Park & Ride, ten jeździ co godzinę, czas trwania podróży 1,38h, koszt od 14,40 GBP, zaraz obok jest stacja pociągów, gdzie jeżdzą też bezpośrednie pociągi do Paignton.
Tutaj możesz kupić bilet na autobus: https://www.stagecoachbus.com
Tutaj możesz kupić bilet na pociąg, koszt podróży od 8,80 GBP, czas przejazdu od 1,30h: https://www.gwr.com/
 
3) Z lotniska Autobus Airport Flyer do Bristol, albo do Bristol Bus Station skąd można dalej pojechać autobusem, albo do Bristol Temple Meads skąd jeżdżą pociągi. 
Tutaj możesz kupić bilet na autobus Airport Flyer, jeździ co 10 minut przez 24h, koszt podróży od 7 GBP, czas przejazdu ok. 50 min.: https://flyer.bristolairport.co.uk/timetables
Tutaj możesz kupić bilet na autobus z Bristol Bus Station do Paignton, czas trwania podróży od 3h do 4h, cena od 15 GBP : https://www.nationalexpress.com/en
Tutaj możesz kupić bilet na pociąg z Bristol Temple Meads do Paignton, czas trwania podróży od 1,30h, cena od 12GBP, pociągi jeżdżą dość często, niektóre są z przesiadką: https://www.thetrainline.com
 
4) Z lotniska autobus National Express z Bristol Airport do Paignton:
Bezpośredni raz dziennie, czas trwania podróży 2.45, koszt podróży od 13 GBP.
Z przesiadkami (1 lub 2), czas podróży powyżej 4h, koszt podróży od 25 GBP.
Tutaj możesz kupić bilet na autobus: https://www.nationalexpress.com/en
 
5) Z lotniska autobus Falcon do Exeter, jeździ co godzinę, czas trwania podróży 1,38h, koszt od 14,40 GBP a z Exeter może odebrać mój Partner po wcześniejszym uzgodnieniu, czas trwania podróży ok 35 min, koszt podróży: cena paliwa. 
 
6) Jeśli ktoś będzie potrzebował taksówki z Bristol lotniska to koszt dla jednej osoby będzie ok 50 GBP (tutaj muszę się dokładniej dowiedzieć) albo jeśli mój Parner będzie dostępny to może przywieźć za koszt paliwa. 
 
Przyjazd do Paignton z Londynu:
 
1) Podróż autobusem National Express z Londynu ze stacji London Victoria Station do Paignton.

Tutaj możesz kupić bilet, autobus bezpośredni, koszt podróży od 8 GBP, czas podróży od 5,30h. : https://www.nationalexpress.com/en

2) Podróż pociągiem ze stacji Paddington do Paignton.

Tutaj możesz kupić bilet, czas podróży od 2,50h, koszt podróży od 40 GBP: https://www.thetrainline.com/

3) Przyjazd z lotniska Heathrow do Paignton.

Tutaj możesz kupić bilet, autobus bezpośredni, czas podróży od 4h, koszt podróży od 20 GBP: https://www.nationalexpress.com/en

4) Przyjazd z lotniska Stanstead do Paignton. 
Najpierw autobusem albo pociągiem do centrum Londynu a później skorzystaj z opcji, jakie przedstawiłam jak dojechać z Londynu do Paignton. Na poniższej stronie znajdziesz fajnie opisane różne opcje, najtańsza jest to EasyBus, najszybsza pociągiem Stanstead Express. https://www.tripsavvy.com/getting-to-london-from-stansted-airport-1582595
 
 
 

* * *

Jeśli chcesz sprowadzić mój warsztat do swojego miasta/okolicy/państwa, zapraszam do kontaktu byśmy mogli ustalić szczegóły współpracy.
Napisz do mnie na adres email info@magdalenaszpilka.com

* * *

Warsztaty “Jak wsłuchać się w ciało i emocje, by odzyskać siebie”,
które odbyły się do tej pory:

12 października 2019 – Kraków

14 września 2019 – Belgia

10 marca 2019 – Poznań, Polska

23 września 2018 – Wrocław, Polska

15 lipca 2018 – Greystones, Irlandia

23 czerwca 2018 – Londyn, Wielka Brytania

11 marca 2018 – Poznań, Polska

8 października 2017 – Gdynia, Polska

7 października 2017 – Gdynia, Polska

* * *