Warsztaty

“Wewnętrzne ukorzenienie” to warsztaty, które tworzę wspólnie z moim mężem Grzegorzem. Warsztaty te prowadzimy bardzo intuicyjnie i płynnie, w głębokim zaufaniu do procesu, bez zaplanowanej z góry szczegółowej i sztywnej struktury, tworząc w ten sposób czaso-przestrzeń, która przyjmuje, obejmuje i wspiera wszystko to, co wypływa z wnętrza uczestniczących osób. Wszelkie procesy, ćwiczenia, medytacje są podporządkowane wypływającym potrzebom grupy i jej poszczególnych uczestników, z intencją „wewnętrznego ukorzenienia”.

Każda osoba zasiadająca w kręgu wnosi siebie, swoje wnętrze, swoją historię i intencję, które są traktowane z szacunkiem, uważnością, czułością i łagodnością. Trzymamy razem dla wszystkich bezpieczną przestrzeń, w której wszystko może wybrzmieć tak, jak potrzebuje wybrzmieć – słowa, które nie zostały wypowiedziane, emocje, które nie zostały poczute czy doświadczone, reakcje, na które wcześniej nie było przestrzeni i zgody, potrzeby oraz prawa, które nie zostały nazwane i odpowiednio uhonorowane.

Najczęściej pojawiającą się refleksją uczestników naszych warsztatów są słowa: „to było jak doświadczenie domu, którego się nie miało”. Bo dom to nie tylko mury i jedzenie na stole, dom to przede wszystkim relacje, to poczucie, że jest się widzianym sercem, że jest się częścią wspólnoty, w której człowiek czuje się chcianym i traktowanym z czułością, życzliwością i szacunkiem.

I tak jak my jesteśmy częścią większej całości, tak w nas są cząstki, które są fragmentami całości. Wiele z tych cząstek musieliśmy wystawić za drzwi naszego wewnętrznego domu, wiele z nich było niechcianych i odrzucanych. Pokażemy Tobie jak je z powrotem sprowadzać do domu, jak je w ogóle rozpoznawać, jak wejść z nimi w kontakt, ale nie tylko po to, by je odzyskaćutulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie dzięki temu wewnętrzną pełnię i ukrytą w nich uśpioną moc i sprawczość.

Spędzimy razem cały weekend na głębokiej wewnętrznych procesach, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni wegetariańskimi posiłkami i wspierani energią miejsca, w którym się odbywają.

Z serca zapraszamy,
Magdalena i Grzegorz 💗

 

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników naszych poprzednich warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:
4-6 marca 2022, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Zaczynamy w piątek, 4 marca o 17tej spotkaniem otwierającym wspólny krąg.
Kończymy w niedzielę, 6 marca, o 16tej, zamknięciem kręgu.

MIEJSCE:
Siódmy Las – Ośrodek Rozwoju Samoświadomości, urokliwe i klimatyczne siedlisko znajdujące się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, pośród malowniczych pól, lasów i wąwozów. Z zachwytu nad tym zakątkiem Lubelszczyzny powstało miejsce, w którym połączono piękno przyrody i siłę natury z tradycyjną architekturą domów i wnętrz, zdrową żywnością i pożytecznym spędzeniem czasu. W Siódmym Lesie śpisz w białej pościeli wykończonej ręczną koronką, budzi Cię świergot ptaków, a za oknem rozpościerają się wspaniałe krajobrazy.

https://www.siodmylas.pl
ul. Zawada 51
24-160 Wąwolnica
tel: 517 930 320
email: siodmylas@wp.pl

Zakwaterowanie jest dostępne w pokojach 1, 2 i 3 osobowych.

Kuchnia jest wegetariańska. Kawa, herbata dostępne są cały czas.

Zakwaterowanie i wyżywienie obejmują:
– 2 noclegi – z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
– kolacja w piątek, śniadanie, obiad, kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę

KOSZT:
noclegi i wyżywienie: 440 zł, płatne gotówką na miejscu w Siódmym Lesie
warsztaty: 1200 zł, płatne w całości lub w dwóch ratach, przelewem na konto organizatora
* opcja I – całość – 1200 zł – do wtorku 25 stycznia
* opcja II – rata I – 600 zł, do wtorku 25 stycznia, rata II – 600 zł, do piątku 11 lutego

W celu zagwarantowania miejsca na warsztacie należy dokonać opłaty za całość lub wpłacić pierwszą ratę do 25 stycznia. Tylko terminowe dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztacie.

ZAPISY:
Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

W celu zapisania się na warsztaty oraz w przypadku wszelkich pytań z nimi związanych proszę kontaktować się z Grzegorzem pod adresem email: gszpilka7@gmail.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych
– ciąża

Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Informacje na temat przechowywania i przetwarzania Twoich danych znajdziesz pod tym linkiem:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Natomiast na poniższym linku znajduje się regulamin sprzedaży, który akceptujesz dokonując opłaty za warsztaty:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin/

Zapraszamy ciepło do naszej przestrzeni 💗

Magdalena i Grzegorz

———————————————–

Jeśli chcesz bym poinformowała Cię mailowo o kolejnych warsztatach zostaw kontakt do siebie tutaj:
https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/f7b8f1