Warsztaty

WARSZTATY WEEKENDOWE – 4-6 czerwca 2021 – Dom pod Lipą


Zapraszamy na nasze wspólnie prowadzone warsztaty weekendowe, które odbędą się w prześlicznym miejscu zatopionym w naturze i ciszy.

Warsztaty te nie mają zaplanowanej z góry szczegółowej i sztywnej struktury. Prowadzimy je bardzo intuicyjnie i płynnie w oparciu o wypływające potrzeby grupy i jej poszczególnych uczestników, z intencją „wewnętrznego ukorzenienia”.

Każda osoba zasiadająca w kręgu wnosi siebie, swoje wnętrze, swoją historię i intencję, które są traktowane z szacunkiem, uważnością, czułością i łagodnością. Trzymamy razem dla wszystkich bezpieczną przestrzeń, w której wszystko może wybrzmieć tak, jak potrzebuje wybrzmieć – i słowa, które nigdy nie zostały wypowiedziane, i emocje, które nigdy nie zostały poczute czy doświadczone i reakcje, na które nigdy nie było miejsca i zgody, i potrzeby oraz prawa, które nigdy nie zostały nazwane i odpowiednio uhonorowane.

Najczęściej pojawiającą się refleksją uczestników naszych poprzednich warsztatów były słowa: „to było jak doświadczenie domu, którego się nie miało”. Bo dom to nie tylko mury i jedzenie na stole, dom to przede wszystkim relacje, to poczucie, że jest się widzianym sercem, że jest się częścią wspólnoty, w której człowiek czuje się chcianym i traktowanym z czułością i szacunkiem.

I tak jak my jesteśmy częścią większej całości, tak w nas są cząstki, które są fragmentami całości. Wiele z tym cząstek musieliśmy niestety wystawić za drzwi naszego wewnętrznego domu, wiele z nich było niechcianych i odrzucanych. Pokażemy Tobie jak je z powrotem sprowadzić do domu, jak je w ogóle rozpoznawać, jak wejść z nimi w kontakt, ale nie tylko po to, by je odzyskać, utulić i ukoić, lecz by zwrócić sobie dzięki temu pełnię i ukrytą w nich uśpioną moc i sprawczość. 

Spędzimy razem cały weekend na głębokiej pracy wewnętrznej, na ćwiczeniach pogłębiających kontakt z ciałem i jego przekazami, na rozmowach przy ognisku, na spacerach w otoczeniu natury, karmieni pysznym jedzonkiem i wspierani energią Domu pod Lipą, uroczego siedliska położonego wśród pszczewskich lasów i pól.

Z serca zapraszamy 💗

Magdalena i Grzegorz

 

Informacje szczegółowe:

TERMIN:

4-6 czerwca 2021
, piątek – niedziela

Zakwaterowanie od godziny 16tej w piątek.
Zaczynamy w piątek, 4 czerwca o 17tej spotkaniem otwierającym wspólny krąg.
Kończymy w niedzielę po południu, ok. godziny 16.30, zamknięciem kręgu.

MIEJSCE:

Dom pod Lipą – siedlisko położone pośród lasów i pól Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Tutejsze lasy, pola, łąki i czyste jeziora zapraszają wszystkich tych, którzy szukają odskoczni od zgiełku miasta. Otaczająca przyroda, starannie pielęgnowany ogród, tereny zielone, zadaszony taras, łąka i ustronne, zatopione w zieleni zakątki zapewniają gościom czerpanie z natury i relaks. Na warsztaty zaprasza przestronna i klimatyczna sala z panoramicznym oknem.

www.dompodlipa.pl
Sylwia i Marcin Remez
Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo

tel. 692 114 617
(61) 44 19 113

adres e-mail: remez@dompodlipa.pl

Zakwaterowanie jest dostępne w pokojach 3 lub 4 osobowych, łazienki są wspólne.

Kuchnia jest wegetariańska, ale jest możliwość zamówienia wędlin na kolację lub śniadanie (w cenie). Obiady natomiast są w pełni wegetariańskie. Kawa, herbata dostępne są w ciągu całego dnia. Dodatkowa dieta (np. bezglutenowa, bez nabiałowa, bez cukrowa) +20zł / dzień.

Zakwaterowanie i wyżywienie obejmuje:
– 2 noclegi – z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
– kolacja w piątek, śniadanie, obiad, kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę

KOSZT:

– noclegi i wyżywienie: 330 zł, płatne gotówką na miejscu lub przelewem na konto Domu pod Lipą

– warsztat: 1100 zł, płatne przelewem na konto organizatora
*opcja I – całość – 1100 zł – do piątku 23 kwietnia
*opcja II – rata I – 550 zł do piątku 23 kwietnia, rata II – 550 zł do 14 maja

W celu zagwarantowania miejsca na warsztacie dokonaj opłaty za całość lub wpłać pierwszą ratę do 23 kwietnia.
Tylko terminowe dokonanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztacie.

 

ZAPISY:

Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.
Miejsca przydzielone zostaną wg kolejności zgłoszeń.

W celu zapisania się na warsztat oraz w przypadku wszelkich pytań z nim związanych skontaktuj się z Grzegorzem pod adresem email: gszpilka7@gmail.com lub pod numerem telefonu 883 961 551.

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/

Do zobaczenia  i wyściskania 💗

Magdalena i Grzegorz

——————————————————————–
Przeciwwskazania do uczestnictwa w warsztacie:
– trwające leczenie psychiatryczne, stwierdzone ciężkie zaburzenia psychiczne/emocjonalne
– zażywanie leków psychotropowych
– ciąża