Wsparcie

Wielu z nas przeżyło nieprzyjemne sytuacje w dzieciństwie, gdy zabrakło akceptującej, kochającej obecności drugiego człowieka, gdy było się zostawionym samemu sobie z trudnymi emocjami i przeżyciami. Gdy tą lukę teraz jako dorośli wypełniamy poprzez obecność z tym małym dzieckiem w nas i współodczuwanie z nim, odbudowujemy wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, akceptację dla samego siebie, miłość wobec siebie i poczucie wartości.

profilowa-ramkaWitaj na mojej stronie. Nazywam się Magdalena Szpilka. Od marca 2012 roku prowadzę praktykę terapii alternatywnych, w ramach której oferuję spotkania indywidualne i warsztaty online oraz warsztaty stacjonarne na terenie Polski i Europy.

W trakcie mojej własnej wewnętrznej podróży ukończyłam różne kursy i szkolenia, szukając ciągle tej jednej jedynej metody, która wreszcie pomoże mi i innym poukładać życie od nowa, aż do mnie dotarło, że to nie o metodę chodzi, lecz o wsłuchanie się w siebie. Gdy nie ma połączenia ze sobą, trudno by cokolwiek działało. Kilka lat temu przeszłam głęboki, intensywny, wewnętrzny proces i odtąd każdego dnia pielęgnuję i pogłębiam relację z samą sobą. Dzielenie się tym, co mi pomogło i co mnie nadal wspiera stało się moim życiowym zadaniem.

Nazywam siebie „emocjonalną położną”. Bo tak jak położna wspiera, ale nie rodzi za nikogo, tak ja jestem obok, wspieram swoją obecnością, wiedzą i doświadczeniem, dodaję otuchy, wiary we własne siły, podpowiadam jak wsłuchać się w emocje i ciało, by odzyskać swój własny wewnętrzny kompas. Pomagam innym dotrzeć do ich wewnętrznej prawdy, by żyli w zgodzie ze sobą i ze swojej wewnętrznej mocy.

Zapraszam na mój kanał Youtube – https://www.youtube.com/user/MagdalenaSzpilka

Towarzysząc drugiej osobie dzielę się podejściem, które wypracowałam w trakcie mojego własnego procesu i które cały czas razem ze mną ewoluuje. Pozwala ono na uwolnienie emocji, które zostały stłamszone w dzieciństwie, a które mają nadal wpływ na teraźniejsze życie, pomaga odkryć i uwolnić nieaktualne, wpisane w podświadomość interpretacje i przekonania, które do tej pory blokowały sprawczość oraz przywraca wewnętrzne wiedzenie i pogłębia intuicję. Dzięki temu pojawia się przestrzeń na zastąpienie wyuczonych nieświadomych schematów, nowymi, wspierającymi postawami, byciem i działaniem w zgodzie ze sobą, w spójności z własnym wewnętrznym autorytetem.

W trakcie wspólnych spotkań modeluję mój autorski sposób procesowanie emocji i reakcji emocjonalnych. Pomaga on w nawiązaniu głębokiej i stabilnej relacji z dzieckiem wewnętrznym, co prowadzi do zintegrowania pogubionych i wypartych części siebie, zwrócenia sobie mocy ukrytej do tej pory w cieniu, uświadomienia sobie i życia ze swojej unikatowej wrodzonej natury i talentów, odzyskania spójności pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem oraz równowagi pomiędzy żeńską i męską energią.

* * *

Wiedza i doświadczenie, którymi dzielę się w nagraniach, postach oraz na sesjach i warsztatach są wynikiem mojej własnej drogi życiowej. Mają one na celu zainspirowanie i wsparcie innych osób w procesie powrotu do prawdziwego siebie. W przypadku symptomów w ciele przeprowadzam analizę wg META-Medycyny, by odszukać ich komponenty emocjonalne oraz podaję wskazówki z czym i jak pracować.

Posiadam certyfikaty takich metod alternatywnych jak EFT-Emotional Freedom Techniques, META-Health/META-Medicine, Matrix Reimprinting, Access Consiousness, Theta Healing, Reiki. Przeszłam intensywny proces pracy z arkuszami Radykalnego Wybaczania, uczestniczyłam w warsztatach The School of the Work Byron Katie, Drama Therapy, Ho’oponopono wg Morrnah Simeony, Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera, ukończyłam kurs Unraveling the Mystery of Memory in the Treatment of Trauma z Peterem Levine i Diane Poole Heller oraz kurs Somatic Experiencing, Step by Step: Master the body-oriented approach to trauma and stress disorders z Peterem Levine.  Przeszłam kurs „Uzdrawiania Matczynej Rany” u Bethany Webster oraz coaching powrotu do prawdziwego Ja z Susanne Billander, jak również korzystam z programów coachingowych oferowanych przez Joanna Lindenbaum.

Przytulam ciepło,

Magdalena