Wsparcie

Wielu z nas przeżyło nieprzyjemne sytuacje w dzieciństwie, gdy zabrakło akceptującej, kochającej obecności drugiego człowieka, gdy było się zostawionym samemu sobie z trudnymi emocjami i przeżyciami. Gdy tą lukę teraz jako dorośli wypełniamy poprzez obecność z tym małym dzieckiem w nas i współodczuwanie z nim, odbudowujemy wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, akceptację dla samego siebie, miłość wobec siebie i poczucie wartości.

profilowa-ramka
Witaj na mojej stronie. Nazywam się Magdalena Szpilka.
Od 2007 roku mieszkam z mężem i dwójką dzieci w Irlandii, gdzie od marca 2012 roku prowadzę praktykę terapii alternatywnych, w ramach której oferuję spotkania indywidualne przez internet oraz warsztaty na terenie Europy.

W trakcie mojej własnej wewnętrznej podróży ukończyłam różne alternatywne kursy i szkolenia, szukając ciągle tej jednej jedynej metody, która wreszcie pomoże mi i innym poukładać życie od nowa, aż do mnie dotarło, że to nie o metodę chodzi, lecz o wsłuchanie się w siebie. Gdy nie ma połączenia ze sobą, trudno by cokolwiek działało. Kilka lat temu przeszłam głęboki i intensywny proces powrotu do siebie, i dzielę się teraz tym jak to zrobić.

* * *

Nazywam siebie „emocjonalną położną”. Bo tak jak położna wspiera, ale nie rodzi za nikogo, tak ja jestem obok, wspieram swoją obecnością, wiedzą i doświadczeniem, dodaję otuchy, wiary we własne siły, podpowiadam jak się wsłuchać w ciało, w swój wewnętrzny kompas, w siebie. Pomagam innym dotrzeć do ich wewnętrznej prawdy, by żyli w zgodzie z sobą.

Zapraszam na mój kanał Youtube – https://www.youtube.com/user/MagdalenaSzpilka

Pracując z drugą osobą skupiam się głównie na emocjach i reakcjach w ciele. Pomagam procesować emocje, które zostały stłamszone w dzieciństwie i które mają wpływ na teraźniejsze życie. W trakcie procesu osoba również odkrywa i uwalnia stare interpretacje, które obecnie ją blokują. Wtedy pojawia się przestrzeń na zmianę wyuczonych nieświadomych schematów i wybór innego rozwiązania.
Proces, który oferuję zawiera elementy pracy z tzw. dzieckiem wewnętrznym, ale nie jest to proces mentalny, lecz przede wszystkim czuciowy, w bliskim kontakcie z emocjami i ciałem.

W zakładce Podziękowania dowiesz się więcej o tym, co mówią osoby, które ze mną pracowały oraz jakie rezultaty wyniknęły dla nich po skorzystaniu z mojego wsparcia.

W poniższych postach Magdalena Rosińska z madziowy.pl dzieli się swoimi odczuciami
z sesji ze mną:
Mam ciało! Ono czuje, ono pamięta! Odkryłam swoją bramę do świata emocji…
Przełomowy czas! Tuląc swoje wewnętrzne dziecko!

Jeśli potrzebujesz  wsparcia w powrocie do siebie zapraszam do zakładki Spotkania indywidualneWarsztaty oraz Polecam.

* * *

Wiedza i doświadczenie, którymi dzielę się w nagraniach, postach oraz na sesjach i warsztatach są wynikiem mojej własnej drogi życiowej. Mają one na celu zainspirowanie i wsparcie innych osób w procesie powrotu do prawdziwego siebie. W przypadku symptomów fizycznych przeprowadzam analizę wg META-Medycyny, by odszukać ich przyczyny emocjonalne oraz podaję wskazówki z czym i jak pracować.

Posiadam certyfikaty takich metod alternatywnych jak EFT-Emotional Freedom Techniques, META-Health/META-Medicine, Matrix Reimprinting, Access Consiousness, Theta-Healing, Reiki. Uczestniczyłam w warsztatach The School of the Work Byron Katie, Drama Therapy, Ho’oponopono, Ustawienia Systemowe, ukończyłam kurs Unraveling the Mystery of Memory in the Treatment of Trauma z Peterem Levine i Diane Poole Heller oraz kurs Somatic Experiencing, Step by Step: Master the body-oriented approach to trauma and stress disorders z Peterem Levine.  Przeszłam kurs „Uzdrawiania Matczynej Rany” u Bethany Webster oraz coaching powrotu do prawdziwego Ja z Susanne Billander.

To co najbardziej mi osobiście pomogło i nadal mnie wspiera w mojej własnej podróży do siebie to właśnie kurs Bethany Webster “Uzdrawianie matczynej rany” oraz coaching z Susanne Billander, która jest nieocenionym wsparciem dla mnie w odzyskiwaniu siebie.
Nazywam je obie “położnymi” mojego prawdziwego Ja. Jestem im niezmiernie wdzięczna za ich wiedzę, doświadczenie, wsparcie, za modelowanie i pokazywanie swoim własnym przykładem jak żyć w zgodzie z sobą.

Przytulam ciepło,

Magdalena