Wsparcie

Wielu z nas przeżyło nieprzyjemne sytuacje w dzieciństwie, gdy zabrakło akceptującej, kochającej obecności drugiego człowieka, gdy było się zostawionym samemu sobie z trudnymi emocjami i przeżyciami. Gdy tą lukę teraz jako dorośli wypełniamy poprzez obecność z tym małym dzieckiem w nas i współodczuwanie z nim, odbudowujemy wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa, akceptację dla samego siebie, miłość wobec siebie i poczucie wartości.

profilowa-ramkaWitaj na mojej stronie. Nazywam się Magdalena Szpilka. Od 2007 roku mieszkam z mężem i dwójką dzieci w Irlandii, gdzie od marca 2012 roku prowadzę praktykę terapii alternatywnych, w ramach której oferuję spotkania indywidualne i mini-warsztaty przez internet oraz warsztaty stacjonarne na terenie Europy.

W trakcie mojej własnej wewnętrznej podróży ukończyłam różne alternatywne kursy i szkolenia, szukając ciągle tej jednej jedynej metody, która wreszcie pomoże mi i innym poukładać życie od nowa, aż do mnie dotarło, że to nie o metodę chodzi, lecz o wsłuchanie się w siebie. Gdy nie ma połączenia ze sobą, trudno by cokolwiek działało. Kilka lat temu przeszłam głęboki, intensywny, wewnętrzny proces
i odtąd każdego dnia pielęgnuję i pogłębiam relację z samą sobą. Dzielenie się tym, co mi pomogło i co mnie nadal wspiera stało się moim życiowym zadaniem.

Nazywam siebie „emocjonalną położną”. Bo tak jak położna wspiera, ale nie rodzi za nikogo, tak ja jestem obok, wspieram swoją obecnością, wiedzą i doświadczeniem, dodaję otuchy, wiary we własne siły, podpowiadam jak się wsłuchać w ciało, w swój wewnętrzny kompas, w siebie. Pomagam innym dotrzeć do ich wewnętrznej prawdy, by żyli w zgodzie z sobą i ze swojej wewnętrznej mocy.

Zapraszam na mój kanał Youtube – https://www.youtube.com/user/MagdalenaSzpilka

Pracując z drugą osobą skupiam się głównie na emocjach i reakcjach w ciele. Pomagam procesować emocje, które zostały stłamszone w dzieciństwie i które mają wpływ na teraźniejsze życie. W trakcie procesu osoba również odkrywa i uwalnia stare, wpisane w podświadomość interpretacje, które obecnie ją blokują. Wtedy pojawia się przestrzeń na zmianę wyuczonych nieświadomych schematów, a co za tym idzie wybór innego bycia i działania.
Proces, który oferuję zawiera elementy pracy z tzw. dzieckiem wewnętrznym, ale nie jest to proces mentalny, lecz przede wszystkim czuciowy, w bliskim kontakcie z emocjami i ciałem.

* * *

Wiedza i doświadczenie, którymi dzielę się w nagraniach, postach oraz na sesjach i warsztatach są wynikiem mojej własnej drogi życiowej. Mają one na celu zainspirowanie i wsparcie innych osób w procesie powrotu do prawdziwego siebie. W przypadku symptomów w ciele przeprowadzam analizę wg META-Medycyny, by odszukać ich komponenty emocjonalne oraz podaję wskazówki z czym i jak pracować.

Posiadam certyfikaty takich metod alternatywnych jak EFT-Emotional Freedom Techniques, META-Health/META-Medicine, Matrix Reimprinting, Access Consiousness, Theta Healing, Reiki. Uczestniczyłam w warsztatach The School of the Work Byron Katie, Drama Therapy, Ho’oponopono, Ustawienia Systemowe, ukończyłam kurs Unraveling the Mystery of Memory in the Treatment of Trauma z Peterem Levine i Diane Poole Heller oraz kurs Somatic Experiencing, Step by Step: Master the body-oriented approach to trauma and stress disorders z Peterem Levine.  Przeszłam kurs „Uzdrawiania Matczynej Rany” u Bethany Webster oraz coaching powrotu do prawdziwego Ja z Susanne Billander.

Przytulam ciepło,

Magdalena