Kręgi

 

Kochani, cały dzień dziś czuję jak odsuwam w czasie, by napisać zaproszenie na krąg. A jak ja coś odsuwam w czasie, to dlatego, że coś się jeszcze we mnie układa i nie mam jeszcze tej klarowności, która mówi zdecydowane TAK. I wiecie co? Odkryłam o co chodzi 😊

Bo ja nie chcę robić kręgu tylko dla kobiet. Ja chcę zrobić krąg i dla kobiet i dla mężczyzn i dla tych, którzy się nie identyfikują z żadną płcią, po prostu dla tych wszystkich, którzy chcą być we wspólnej, wspierającej przestrzeni, w której to, co się liczy to nasze wnętrza, nasze serca.

I nie chcę tego kręgu prowadzić sama, chcę być z moim mężem, bo jego obecność, wsparcie, energia i postawa, powodują, że mogę skupić się na swoim wnętrzu i pozwolić przepłynąć temu, co chce przeze mnie przepłynąć. Chcę tą naszą wspólną energią Was otulić, chcę byście doświadczyli tego, czego Wielu z nas nie doświadczyło – współpracy męskiego i żeńskiego.

Dlatego Kochani zapraszamy Was wspólnie na Krąg Serc, do Leszna, do Synchronii, miejsca, które kilka dobrych lat temu przyjęło mnie początkującą w moim powołaniu. Specjalnie dla nas, Hania, która stworzyła Synchronię, przyjmuje nas w swoje progi.

Spotkamy się wieczorem, dzień po nowiu, w sobotę, 17 października. Chodzi za mną opowieść, którą chcę się z Wami podzielić, by wspólnie w nią i w nasze wnętrza zajrzeć. Posiedzimy też przy herbatce, drobnej przekąsce, spędzimy razem czas i zasiejemy z tym nowiem ziarno na nowy cykl.

Będzie nas razem 13 istot, bo 13 to liczba transformacji. A w związku z tym, że ta liczba ma taką, a nie inną reputację w naszej kulturze, pragnę to zmienić i ją uhonorować.

Kto czuje wołanie, niechaj przybywa!

Zapraszamy z serca,

Magdalena i Grzegorz

 

Szczegóły spotkania:

CZAS:

17 październik, sobota, 17.00-20.00

MIEJSCE:
Synchronia
ul. Klonowicza 14/5, Leszno
woj. wielkopolskie
(5 minut na piechotę z dworca PKP)
 
KOSZT:

40 Euro płatne przelewem lub przez Paypal

ZAPISY:

Napisz do Grzegorza na adres – info@szpilkaholistic.com

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci/
 
Do zobaczenia i wyściskania 💗